Політична сила «Батьківщина» закликає Верховну Раду знизити тарифи на газ для побутових споживачів, прийнявши в найкоротші терміни закон №1177 і направивши газ на потреби людей.
Про це лідер партії Юлія Тимошенко заявила сьогодні під час виступу в сесійній залі парламенту.
«Ми закликаємо прийняти закон, який надасть людям газ українського видобутку і газ в сховищах. Якщо обмежити рентабельність 30%, то з усіма податками і витратами на транспортування ціна складе максимум три гривні за кубометр, а не сім, як зараз пропонують чиновники», - пояснила Тимошенко. Разом з тим, депутат звинуватила чиновників у тому, що вони намагаються нажитися на українцях.
«Газ в газові сховища закачувався протягом усього літа за низькими цінами. І куди тепер поділися 28 тисяч кубометрів газу, які стоять до трьох гривень за кубометр, а людям хочуть продавати по сім? Так само український газ, його собівартість, транспортування, ПДВ і 30% рентабельності - 3 тисячі гривень за тисячу кубометрів. Але чомусь його продають по сім тисяч, та ще й б'ють субсидії з бюджету. Де тут розум, де совість?», - підкреслила Тимошенко. За її словами, рішення тарифного питання має відбутися якомога швидше.
Красотка Деми снова балует мужчин пикантными фото…
На смітнику під Дніпром знайшли мішки з мільйонами гривень (фото) …
Топ-10 найдорожчих українських бізнес-брендів …
Forbes опублікував фотографії нового iPhone 8…
iPhone 8: фоторепортаж…
В Інтернеті з’явилися фотографії єдиного курорту в "ДНР"…
Молоді мільярдери-холостяки: топ-10 рейтинг Forbes (ФОТО)…
У Франції знайшли закинутий автосалон жигулів (фото)…
В Англії продають замок за ціною квартири (ФОТО)…
Українська 500-тка в топ-15. Найкрасивіші гроші світу…