ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Монетизувати субсидію можна до 1 вересня

  • Джерело: tsn.ua.  → Ключові теги: субсидія

    Заяву потрібно встигнути написати до 1 вересня.

    3552_subsidii.jpg (63.6 Kb)

    Кабмін визначився із механізмом часткової монетизації субсидій. Такі компенсації, до 700 грн, в Україні отримають до 1,5 мільйона ощадливих сімей, що використовують в своїх оселях для опалення в зимовий період газ чи електроенергію.

    Механізм відшкодування зекономлених субсидій Кабмін визначив у своїй постанові №300 від 26 квітня 2017 року.

    Структурні підрозділи з питань соціального захисту населення переказують субсидії на рахунки підприємств, що є виробниками або виконавцями житлово-комунальних послуг. Якщо домогосподарство унаслідок економії споживання послуг заощадило частину субсидій, підприємство-виробник (виконавець) послуг повинне зарахувати цю суму на наступні періоди. Крім того, заощаджена сума має бути вказана у платіжних документах одержувачів субсидій як переплата.

    Після закінчення опалювального сезону невикористана сума субсидії для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання), постачання холодної та гарячої води і водовідведення, послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення (в разі використання природного газу/електричної енергії для індивідуального опалення) повертається підприємством-виробником (виконавцем) такої послуги до бюджету в повному обсязі на підставі акта розрахунку загального обсягу невикористаних сум субсидії.

    Частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт/год електричної енергії (в разі використання природного газу/електричної енергії для індивідуального опалення), перераховується на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачується через відділення поштового зв'язку ПАТ "Укрпошта" на підставі списків таких осіб, які подаються до 1 червня поточного року підприємствами-виробниками (виконавцями) послуг з газо-, електропостачання в паперовому та електронному вигляді структурному підрозділу з питань соцзахисту населення та в яких зазначається сума невикористаної субсидії.

    Перерахування частини невикористаної субсидії на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплата її через відділення поштового зв'язку ПАТ "Укрпошта" здійснюється структурним підрозділом з питань соцзахисту населення на підставі особистої заяви одержувача, яку слід подати до 1 вересня поточного року. Структурний підрозділ з питань соцзахисту населення повинен повідомити одержувачу субсидії, що йому необхідно подати таку заяву.

    Розрахунок та повернення до бюджету невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання), постачання холодної та гарячої води і водовідведення та послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення здійснюються у порядку, встановленому Кабміном.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Одна історія кар’єри в ІТ, яка могла не статися — шлях до успіху у кібербезпеці Одна історія кар’єри в ІТ, яка могла не статися — шлях до успіху у кібербезпеці
Що робити, коли життя несподівано змінює маршрут, а майбутнє стає розмитим? Як знайти себе, якщо опори більше немає, а університетський диплом чи попе...
Як Ploom допомагає зменшити дим і неприємний запах? Як Ploom допомагає зменшити дим і неприємний запах?
Усім відомо, що традиційне куріння сигарет супроводжується характерним димом і неприємним запахом, який залишається на одязі, у приміщеннях та на воло...
"Дарниця" визнала підвищення цін на 120% за час війни, але звинувачує інших у дорогих ліках
Представниця фармацевтичного гіганта "Дарниця" Катерина Загорій в інтерв'ю визнала, що за останні роки компанія підвищила ціни на свої препарати на 12...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми