Міненергетики працює над продовженням спецзобов'язань щодо забезпечення населення електроенергією, термін яких спливає 30 жовтня. Таким чином у міністерстві мають намір зберегти для населення чинні тарифи на електрику, не допустивши їхнього підвищення.
Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко. Він зазначив: наразі відомство опрацьовує певні зміни до моделі спецзобов'язань.
"Для людей нічого не зміниться. Тарифи залишаться незмінними", – підкреслив Галущенко.
Зазначимо: нині в Україні побутові споживачі платять за електроенергію 1,44 грн/кВт-год за місячного споживання 250 кВт-год включно. А також 1,68 грн/кВт-год – за обсягами, що перевищують 250 кВт-год.
Зі свого боку, у "Київтеплоенерго" розповіли про 7 способів економного використання електроенергії, які допоможуть українцям заощадити не лише саму енергію, а й гроші. Зокрема, зазначили там, в електрочайнику слід кип'ятити лише необхідну кількість води. А також регулярно очищати його від накипу – "це підвищить теплопровідність та знизить споживання електроенергії".
Крім того, заощадити допоможуть інші способи. Зокрема:
холодильник має стояти подалі від плити та радіаторів;
пральну машину слід завантажувати на дозволений максимум;
прасування слід починати з тих речей, які вимагають нижчої температури – після чого додавати температуру для відповідних речей;
бойлер слід налаштувати ти на оптимальну температуру;
під час приготування їжі на електроплиті користуватися посудом із кришкою;
замінити усі побутові прилади на економні.
Красотка Деми снова балует мужчин пикантными фото…
На смітнику під Дніпром знайшли мішки з мільйонами гривень (фото) …
Топ-10 найдорожчих українських бізнес-брендів …
Forbes опублікував фотографії нового iPhone 8…
iPhone 8: фоторепортаж…
В Інтернеті з’явилися фотографії єдиного курорту в "ДНР"…
Молоді мільярдери-холостяки: топ-10 рейтинг Forbes (ФОТО)…
У Франції знайшли закинутий автосалон жигулів (фото)…
В Англії продають замок за ціною квартири (ФОТО)…
Українська 500-тка в топ-15. Найкрасивіші гроші світу…