ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

"Комуналка" за світло різко зросте: названо дату

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: комуналка

  В Україні у червні може бути підвищено тариф на електроенергію. Чинна ціна у розмірі 2,64 грн за 1 кВт*год діятиме до кінця травня. А вже з наступного місяця, ймовірно, вартість зросте до 3,5 або 4 грн за 1 кВт*год.

  1163_384662245.jpg (65.17 Kb)

  Так, низка народних депутатів та ЗМІ повідомляє про те, що ціна на електроенергію може сягнути майже 4 грн. Водночас співрозмовники в уряді говорять про те, що остаточний варіант ще не ухвалено. "Варіант в 3,5 грн все ще розглядається, звісно, треба йти до ринкової ціни і це точно відбуватиметься. Але відбуватиметься поступово", – каже співрозмовник в уряді.

  Також розглядають можливість повернути диференційований тариф. Він припускає, що платитимуть більше ті, хто використовує більше струму. Проте при цьому, щоб отримати кошти на відновлення енергосистеми, ціни необхідно підвищити всім.

  Раніше міністр енергетики Герман Галущенко. Він зазначив: найімовірнішим сценарієм є використання диференційованого підходу до споживачів. Тобто, тариф розраховуватиметься, залежно від обсягів використовуваного ресурсу.

  "Це питання на розгляді, сьогодні ми проводимо остаточні розрахунки, рішення буде ухвалено в найближчий тиждень, тобто до кінця травня. Ми наразі розглядаємо диференційований підхід. Я не думаю, що буде просто один тариф змінено на інший – буде диференціація залежно від обсягів споживання електроенергії", – сказав міністр.

  Раніше перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Олексій Кучеренко ("Батьківщина") повідомив, що підвищити тариф на електроенергію для українців можуть уже найближчим часом. Очікується, що це може статися вже з 1 червня, а ціну буде збільшено до 3,5-4 грн/кВт*год.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми