Сільське господарство та промисловість Автор: storozhykimg Друкувати

Компресори СО-7Б: детальне пояснення

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: компресор

  Компресори СО-7Б є найнадійнішими і найпопулярнішими компресорами в нинішній час. Компресор СО-7Б застосовують для проведення фарбувальних, будівельних і ремонтних робіт, де потрібен надійне джерело стисненого повітря.
  4633.jpg (205.63 Kb)


  Компресори СО-7Б (СО-243) - одноступінчасті, двоциліндрові, поршневі компресори звичайної дії з примусовим повітряним охолодженням.

  Компресори СО-7Б купити ви можете на сайті https://melagroprom.com/kompressoryi/kompressor-so-7b-so-243.html

  Агрегат складається з наступних вузлів: головки компресора, електродвигуна, масловологовіддільника, ресивера, регулятора тиску, повітряного фільтра, запобіжного клапана; трубопроводу, пускача і огорожі.

  Вузли компресора змонтовані на ресивері, забезпеченому для пересування колесами і поручнем.

  Компресор СО-7Б з'єднується з електродвигуном через клиноремневу передачу. Охолодження компресора  - примусове повітряне від шківа-маховика з лопатями.

  Також вам будет корисно дізнастися про компрессор У-43-102А.

  kompressor_so_7b_shema.jpg (33.12 Kb)

  1 головка блоку циліндрів; 2 - клапанна плита; 3 - компресійне кільце; 4 - поршневий палець; 5 - стопорне кільце; 6 - маслоз'еме кільце; 7 - поршень; 8 - шатун; 9 - блок циліндрів; 10 - підшипник; 11 - колінчастий вал; 12 - кришка; 13 - картер; 14 - шків-маховик; 15 - кришка нижнього люка; 16 - зливна пробка; 17 - кришка оглядового люка; 18 - маслозамір; 19 - фільтр; 20 - пружина регулятора; 21 - кулька; 22 - пластина; 23 - поршень регулятора;

  Блок циліндра - литий чавунний, забезпечений кільцевими ребрами для охолодження циліндра.

  Картер - чавунний литий закритого типу. 3 торцевих стін картера пристнє розточування для установки корінних підшипників колінчастого залу. Для доступу до кривошипному механізму картера в нижній частині є люк.

  Шатун - сталевий штампований. Нижня головка - розрізна з бабітовим заливом, стягується шатунними болтами і має набір прокладок для регулювання. У верхній голівці шатуна запресована втулка з бронзової стрічки.

  Головка блоку - алюмінієва лита. Внутрішня повітряна порожнина головки розділена перегородкою на дві частини - всмоктувальну і нагнітальну. Зовнішня поверхня забезпечена ребрами для охолодження. Кожен циліндр забезпечений всмоктуючими і нагнітальними клапанами, які виготовлені з пружинного стрічки.

  Поршні - литі з алюмінієвого сплаву. Кожен поршень має по два компресійних і два маслоз'ємних поршневих кільця. Компресійні і маслоз'ємні кільця запозичені від двигуна мотоцикла М-72.

  Поршневі пальці - плаваючого типу. Від осьового переміщення палець утримується за допомогою двох стопорних кілець.

  Колінчастий вал виконаний із сталевого поковки і має два коліна, розташованих під кутом 180 °. Колінчастий вал спирається на два радіальних однорядних шарикопідшипника 307 ГОСТ 8338-75.

  Ресівер - призначений для вирівнювання пульсації повітря, який з’являється в результаті зворотно-поступального руху поршня компресора;  усунення коливань тиску в  трубопроводі при нерівномірному споживанні стисненого повітря; часткового очищення повітря від води і масла, що потрапляють в ресивер разом з повітрям. Ресивер складається з обичайки і двох еліптичних днищ.

  Повітряний фільтр. Повітря, вступаючи в фільтр, проходить через намотану в кілька шарів сітку і потім направляється по патрубку у всмоктувальну порожнину блоку циліндрів.

  Масловологовіддільники виготовлений у вигляді зварного балона зі склянкою, наповненим обмідненими трубками, і служить для очищення повітря перед подачею в мережу. Конденсат який відділився стікає в приймач і записуючий пристрій через випускний отвір періодично зливається.

  Запобіжні клапани служить для запобігання тиску вище допустимого і відрегульований на 0,7 МПа (7 кгс/см2).

  Зворотний клапан служить для запобігання проходу повітря в зворотному напрямку (з ресивера в компресор) при роботі на холостому ходу. (Встановлено тільки на установці СО-243).

  Регулятор тиску служить для встановлення необхідного робочого тиску і регулюється в межах 0,3-0,6 МПа (3-6 кгс/см2).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми