Сільське господарство та промисловість Автор: storozhykimg Друкувати

Компресори СО-7Б: детальне пояснення

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: компресор

  Компресори СО-7Б є найнадійнішими і найпопулярнішими компресорами в нинішній час. Компресор СО-7Б застосовують для проведення фарбувальних, будівельних і ремонтних робіт, де потрібен надійне джерело стисненого повітря.
  4633.jpg (205.63 Kb)


  Компресори СО-7Б (СО-243) - одноступінчасті, двоциліндрові, поршневі компресори звичайної дії з примусовим повітряним охолодженням.

  Компресори СО-7Б купити ви можете на сайті https://melagroprom.com/kompressoryi/kompressor-so-7b-so-243.html

  Агрегат складається з наступних вузлів: головки компресора, електродвигуна, масловологовіддільника, ресивера, регулятора тиску, повітряного фільтра, запобіжного клапана; трубопроводу, пускача і огорожі.

  Вузли компресора змонтовані на ресивері, забезпеченому для пересування колесами і поручнем.

  Компресор СО-7Б з'єднується з електродвигуном через клиноремневу передачу. Охолодження компресора  - примусове повітряне від шківа-маховика з лопатями.

  Також вам будет корисно дізнастися про компрессор У-43-102А.

  kompressor_so_7b_shema.jpg (33.12 Kb)

  1 головка блоку циліндрів; 2 - клапанна плита; 3 - компресійне кільце; 4 - поршневий палець; 5 - стопорне кільце; 6 - маслоз'еме кільце; 7 - поршень; 8 - шатун; 9 - блок циліндрів; 10 - підшипник; 11 - колінчастий вал; 12 - кришка; 13 - картер; 14 - шків-маховик; 15 - кришка нижнього люка; 16 - зливна пробка; 17 - кришка оглядового люка; 18 - маслозамір; 19 - фільтр; 20 - пружина регулятора; 21 - кулька; 22 - пластина; 23 - поршень регулятора;

  Блок циліндра - литий чавунний, забезпечений кільцевими ребрами для охолодження циліндра.

  Картер - чавунний литий закритого типу. 3 торцевих стін картера пристнє розточування для установки корінних підшипників колінчастого залу. Для доступу до кривошипному механізму картера в нижній частині є люк.

  Шатун - сталевий штампований. Нижня головка - розрізна з бабітовим заливом, стягується шатунними болтами і має набір прокладок для регулювання. У верхній голівці шатуна запресована втулка з бронзової стрічки.

  Головка блоку - алюмінієва лита. Внутрішня повітряна порожнина головки розділена перегородкою на дві частини - всмоктувальну і нагнітальну. Зовнішня поверхня забезпечена ребрами для охолодження. Кожен циліндр забезпечений всмоктуючими і нагнітальними клапанами, які виготовлені з пружинного стрічки.

  Поршні - литі з алюмінієвого сплаву. Кожен поршень має по два компресійних і два маслоз'ємних поршневих кільця. Компресійні і маслоз'ємні кільця запозичені від двигуна мотоцикла М-72.

  Поршневі пальці - плаваючого типу. Від осьового переміщення палець утримується за допомогою двох стопорних кілець.

  Колінчастий вал виконаний із сталевого поковки і має два коліна, розташованих під кутом 180 °. Колінчастий вал спирається на два радіальних однорядних шарикопідшипника 307 ГОСТ 8338-75.

  Ресівер - призначений для вирівнювання пульсації повітря, який з’являється в результаті зворотно-поступального руху поршня компресора;  усунення коливань тиску в  трубопроводі при нерівномірному споживанні стисненого повітря; часткового очищення повітря від води і масла, що потрапляють в ресивер разом з повітрям. Ресивер складається з обичайки і двох еліптичних днищ.

  Повітряний фільтр. Повітря, вступаючи в фільтр, проходить через намотану в кілька шарів сітку і потім направляється по патрубку у всмоктувальну порожнину блоку циліндрів.

  Масловологовіддільники виготовлений у вигляді зварного балона зі склянкою, наповненим обмідненими трубками, і служить для очищення повітря перед подачею в мережу. Конденсат який відділився стікає в приймач і записуючий пристрій через випускний отвір періодично зливається.

  Запобіжні клапани служить для запобігання тиску вище допустимого і відрегульований на 0,7 МПа (7 кгс/см2).

  Зворотний клапан служить для запобігання проходу повітря в зворотному напрямку (з ресивера в компресор) при роботі на холостому ходу. (Встановлено тільки на установці СО-243).

  Регулятор тиску служить для встановлення необхідного робочого тиску і регулюється в межах 0,3-0,6 МПа (3-6 кгс/см2).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами
Браузер Google Chrome навчився назавжди відключати звук на сайтах з автоматично включаються відеороликами.
Купить по разумным ценам качественные чехлы для iPhone X предлагает магазин Uplay Купить по разумным ценам качественные чехлы для iPhone X предлагает магазин Uplay
Приобретая новый iPhone, владельцам следует позаботиться о его защите, чтобы не допустить сколов, трещин и впоследствии замены стекла. Идеальным вариа...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми