Сільське господарство та промисловість Автор: RomanK Друкувати

На Донбасі закривається черговий завод

  • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: Донбас

    Наприкінці листопада, у Харцизьку зупинив роботу один найпотужніших заводів з виробництва канатної продукції. Місцеві жителі стверджують, що самопроголошена "влада" спробували накласти руки на завод, і власникові довелося згорнути виробництво.

    2709_harcyzk_0.jpg (47.46 Kb)

    З кінця листопада співробітники заводу не виходять на роботу – їх відправили у неоплачувану відпустку на шість місяців. Тим не менш, керівництво заводу обіцяло виплатити заборгованість працівникам підприємства.

    "Хочу поставити конкретну задачу: виконуйте наказ про просте. Нікому крім чергових не потрібно виходити на роботу до тих пір, поки ви не побачите інформацію про запуск на нашому офіційному сайті", – йдеться у зверненні гендиректора заводу Сергія Лавриненко.

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тренди 2017 року: нові зарплати, пенсії та стипендії

    Прості донеччани кажуть, що економіка Донбасу практично розвалена. Щоб прогодувати сім'ю, людям доводиться працювати по 16 годин на добу.

    Динаміку безробіття на окупованих територіях можна легко відстежити за даними так званого "республіканського центру зайнятості". Так, за даними "РЦЗ", в середині літа на обліку стояло 38 тисяч осіб, які шукають роботу. На початку зими шукачів вже більше 50 тисяч. Традиційно, в основному потрібні робочі руки, ніж "білі комірці". Претендентів найчастіше влаштовують на тимчасову роботу.

    "Кожен раз пропонують працювати на будівництвах, відновлювати зруйновані будинки. Але вже всі знають – це "кидалово", можна пропрацювати місяць-два і не дочекатися грошей. Тому йдуть туди неохоче. До того ж вже ходять чутки, що з нового року завезення будівельних матеріалів з Росії не буде, а значить, не буде і відбудови. Так що який сенс смикатися, вже краще їхати гастарбайтером куди-небудь за кордон, влаштовуватися там на нормально оплачувану роботу", – поділився донеччанин Юрій Афендіков.

    В списку вакансій "центру зайнятості" пропонуються копійчані зарплати лікарям, освітянам, інженерам (3000-8000 рублів, або 1200-3200 грн за курсом НБУ). Трохи більше заробляють водії, електромонтери, слюсарі, токарі та всі види керівних працівників (від 8000 до 20000 тисяч рублів, або 3200-8100 грн). Дуже багато вакансій має позначку "Квота. Для осіб з інвалідністю", причому інвалідам пропонують працювати лікарями, продавцями, вихователями в дитячих садах, архивариусами, викладачами, вантажниками, програмістами і касирами.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Почему идут межменструальные кровотечения? Почему идут межменструальные кровотечения?
Межменструальные кровотечения - любые кровянистые выделения из влагалища, возникающие не во время менструации. Они могут быть скудными, мажущими или о...
Употребление алкоголя во время курса антибиотиков: какие риски для здоровья? Употребление алкоголя во время курса антибиотиков: какие риски для здоровья?
Вопрос о том, можно ли пить алкоголь при приеме антибиотиков, действительно волнует многих. Некоторые считают, что алкоголь лишь «ослабляет» действие ...
Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми