Сільське господарство та промисловість Автор: RomanK Друкувати

"Л/ДНР" продає крадене в України вугілля за півціни

 • Джерело: depo.ua.  → Ключові теги: вугілля

  Ватажки так званих "Л-ДНР" реалізують більшу частину видобутого на окупованму Донбасі вугілля російським посередникам за безцінь - по $30-35, при собівартості його видобутку $67 за тону.

  6231_dnr_rossiya_flagi.jpg (53. Kb)

  Про це повідомив народний депутат, координатор руху "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook.

  Так, за його даними, при закупівлі вугілля ООО "Газ – Альянс" (підконтрольне С.Курченко, є імпортером 75% вугілля з "ЛНР") ціна однієї тони енергетичного вугілля становить $32.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відсотки по депозитам обвалилися до нового антирекордну

  Подальший перепродаж російськими посередниками вугілля з "ЛДНР" третім країнам здійснюється вже за світовими ринковими цінами в діапазоні від $100 до $160 за тону.

  При цьому, Тимчук зазначив, що ватажкам "Л-ДНР" не варто сподіватися на збільшення виручки від продажу вугілля росіянам для залатування "республіканських" соціальних дірок, адже Енергетична стратегія Росії до 2035 року передбачає лише подальше зменшення обсягів споживання вугілля на Росії та зростання експорту вугілля власного видобутку для підтримки власної галузі (2013 – 153 млн т., 2014 – 156 млн т., 2016 – 165 млн т., у 2017 очікується – 175 млн т., а у 2025 – 197 млн т.).

  Враховуючи обмежені логістичні можливості Чорноморсько-Азовських портів Росії (сукупний обсяг перевалки у 2016 – 9,2 млн т. на рік) та залізничних переходів на неконтрольованій ділянці українсько-російського кордону, вугілля з шахт окупованого Донбасу за ринковими цінами навряд когось зацікавить.

  Отже, вжиті української стороною заходи змусили ватажків "республік" та їх російських кураторів кардинально переглянути очікувані показники на більш песимістичні. Адже єдиним напрямком реалізації вугілля, споживачем якого раніше була Україна, залишилась Росія.

  Таким чином, спостерігається тенденція щодо подальшого погіршення соціально-економічної ситуації в окупованих районах Донецької та Луганської областей.

  Спроби переорієнтації збуту "ЛДНР" сировини та готової продукції на ринок Росії не призвели до покращення ситуації та відновлення стабільного функціонування бюджетоутворюючих галузей на окупованих територіях.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018 Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018
ТОП-5 прем'єр 2018 року про бізнес і гроші.
Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій
Вибираючи модель смартфона покупці звертають увагу на камеру, яка є важливим елементом будь – якого сучасного гаджета. Мобільник завжди знаходиться пі...
Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів
Китайська компанія Bytedance обігнала Uber і стала найдорожчим приватним стартапом в світі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми