Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Банк Порошенка наростив прибуток на 278%: коментар президента

 • Джерело: hubs.ua.  → Ключові теги: Порошенко

  Приріст прибутку «Міжнародного інвестиційного банку», власником якого є Президент України Петро Порошенко, не пов’язаний із співробітництвом фінансової установи з державними органами, — запевнив глава держави на прес-конференції, відповідаючи на запитання, як вийшло, що його банк збільшив прибуток на 278%.

  00_1462383632_142873_porosh.jpg (67.46 Kb)


  «Дуже правильно говорити, що прибуток банку зріс на декілька десятків або сотень відсотків. Розмір прибутку банку (МІБ — Ред.) виходить далеко за межі першої двадцятки-тридцятки і вимірюється абсолютно помірними цифрами… Чому так сталося, я також довідався. Тому що в минулому році під час перевірки Національним банком, а тут усі були рівні, були нараховані резерви, і банк направив прибуток на формування резервів, виконуючи вимоги НБУ. Зараз, коли резерви сформовані, він показав прибуток», — сказав гарант.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нацбанк вирішив зробити ребрендинг

  Порошенко додав, що банк знаходиться в компанії з управління активами, як того вимагає закон.

  «Чому ми не можемо його передати за кордон? Тому що треба міняти реєстрацію, українських резидентів у сліпий траст не беруть», — уточнив Порошенко.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми