Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Україна змушена зайняти 473 мільярда, - ЗМІ

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: кредити

  Український уряд оцінило необхідний розмір позики для державного бюджету України протягом 2018 і 2019 років в 473 мільярда і 500 мільйонів гривень, про що йдеться в проекті середньостроковій стратегії управління державним боргом на 2017-2019 роки.

  2820_b6ibspy1.jpg (66.3 Kb)


  У повідомленні, зокрема, зазначається, що потреба у позиках до загального фонду держбюджету України на 2017-2019 роки досягає 174,8 мільярда гривень в 2017 році. У 2018-му ця сума дорівнює 214,9 мільярда гривень, а в 2019 - 258,6 мільярда в національній валюті України. Відзначається також, що для фінансування доступні внутрішні і зовнішні джерела. Також Кабінет міністрів підкреслює, що основна ліквідність на внутрішньому ринку акцентувалася на банківській системі, в результаті чого саме ці фінансові установи є основними внутрішніми інвесторами в цінні папери нашої країни. Ліквідність банківської системи, за станом на 1 січня 2017 року, склала 119 мільярдів і 300 мільйонів гривень.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Грудневий прогноз: нові платіжки за комуналку та дорога "заправка"

  Крім іншого також очікується, що обсяг вкладень в ОВДП страхових, підприємств і пенсійних фондів недержавного рівня виросте. Однак, на думку Кабінету міністрів на структуру попиту ОВДП прогнозне вплив зазначеного чинника незначне. При цьому в уряді вважають, що найдешевшим доступним зовнішнім ресурсом є гроші від міжнародних фінансових відомств і офіційних кредиторів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми