Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Україна змушена зайняти 473 мільярда, - ЗМІ

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: кредити

  Український уряд оцінило необхідний розмір позики для державного бюджету України протягом 2018 і 2019 років в 473 мільярда і 500 мільйонів гривень, про що йдеться в проекті середньостроковій стратегії управління державним боргом на 2017-2019 роки.

  2820_b6ibspy1.jpg (66.3 Kb)

  У повідомленні, зокрема, зазначається, що потреба у позиках до загального фонду держбюджету України на 2017-2019 роки досягає 174,8 мільярда гривень в 2017 році. У 2018-му ця сума дорівнює 214,9 мільярда гривень, а в 2019 - 258,6 мільярда в національній валюті України. Відзначається також, що для фінансування доступні внутрішні і зовнішні джерела. Також Кабінет міністрів підкреслює, що основна ліквідність на внутрішньому ринку акцентувалася на банківській системі, в результаті чого саме ці фінансові установи є основними внутрішніми інвесторами в цінні папери нашої країни. Ліквідність банківської системи, за станом на 1 січня 2017 року, склала 119 мільярдів і 300 мільйонів гривень.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Грудневий прогноз: нові платіжки за комуналку та дорога "заправка"

  Крім іншого також очікується, що обсяг вкладень в ОВДП страхових, підприємств і пенсійних фондів недержавного рівня виросте. Однак, на думку Кабінету міністрів на структуру попиту ОВДП прогнозне вплив зазначеного чинника незначне. При цьому в уряді вважають, що найдешевшим доступним зовнішнім ресурсом є гроші від міжнародних фінансових відомств і офіційних кредиторів.



  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Huawei оновила лінійку Huawei оновила лінійку "розумних" годинників
Компанія Huawei анонсувала дві нові моделі “розумних” годинників для дітей на початку цього місяця, а днями модель Huawei Children’s Watch 3S або Huaw...
lifecell ввів тарифи по 20 гривень lifecell ввів тарифи по 20 гривень
16 вересня 2019 р. діджитал-оператор lifecell запустив новий регіональний тариф для мешканців 32 міст України.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми