Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

В Україну "луснули" чергові два банки

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: банки

  У зв'язку з добровільним припиненням банківської діяльності Нацбанк відкликав ліцензії у "Апекс-Банку" і "Промислово-фінансового банку".

  7812_767832.jpg (65. Kb)

  Підставою для відкликання ліцензій стало узгодження банками з регулятором плану припинення банківської діяльності та повне виконання відповідних зобов'язань, заявили у прес-службі НБУ.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МВФ зробили висновок по держбюджету України на 2018 рік

  Завдяки прийнятому в березні закону "Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків" акціонери фінустанов можуть самостійно вирішувати, чи припиняти банківську діяльність без ліквідації. Чи продовжувати працювати на ринку фінпослуг або проводити інші види господарської діяльності.

  За аналогічною процедурою Нацбанк вже відкликав ліцензію у банку "Фінансовий партнер". Водночас рішення про добровільне припинення банківської діяльності прийняв "Кредит Оптима Банк".

  За законодавством України статутний капітал банку не може бути нижчим за 500 млн грн. З 23 грудня Нацбанк пом'якшив графік докапіталізації невеликих банків. Регулятор посунув термін поповнення капіталу до 300 млн грн на 2 роки – до 11 липня 2020 року, до 400 млн грн – на 3 роки, або до 11 липня 2022 року.

  Термін докапіталізації банків до 500 млн грн залишився незмінним – до 11 липня 2024 року.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung випустить унікальний смартфон Samsung випустить унікальний смартфон
Компанія Samsung вирішила не зупинятися на недавньому смартфоні з потрійною основною камерою і вже готує до випуску Galaxy A9 (2018), який стане перши...
Топ-10 найдорожчих брендів світу Топ-10 найдорожчих брендів світу
2018-го найдорожчими брендами у світі стали Apple, Google та Amazon.
ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів
Лідером виявився глава компанії Amazon Джефф Безос. За годину він заробляє близько чотирьох з половиною мільйонів доларів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми