Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

В Україну "луснули" чергові два банки

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: банки

  У зв'язку з добровільним припиненням банківської діяльності Нацбанк відкликав ліцензії у "Апекс-Банку" і "Промислово-фінансового банку".

  7812_767832.jpg (65. Kb)


  Підставою для відкликання ліцензій стало узгодження банками з регулятором плану припинення банківської діяльності та повне виконання відповідних зобов'язань, заявили у прес-службі НБУ.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МВФ зробили висновок по держбюджету України на 2018 рік

  Завдяки прийнятому в березні закону "Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків" акціонери фінустанов можуть самостійно вирішувати, чи припиняти банківську діяльність без ліквідації. Чи продовжувати працювати на ринку фінпослуг або проводити інші види господарської діяльності.

  За аналогічною процедурою Нацбанк вже відкликав ліцензію у банку "Фінансовий партнер". Водночас рішення про добровільне припинення банківської діяльності прийняв "Кредит Оптима Банк".

  За законодавством України статутний капітал банку не може бути нижчим за 500 млн грн. З 23 грудня Нацбанк пом'якшив графік докапіталізації невеликих банків. Регулятор посунув термін поповнення капіталу до 300 млн грн на 2 роки – до 11 липня 2020 року, до 400 млн грн – на 3 роки, або до 11 липня 2022 року.

  Термін докапіталізації банків до 500 млн грн залишився незмінним – до 11 липня 2024 року.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Складено рейтинг найневдаліших паролей 2017 року Складено рейтинг найневдаліших паролей 2017 року
Компанія SplashData, що займається наданням послуг з інформаційної безпеки, щорічно складає список найбільш популярних паролів на основі мільйонів вкр...
Топ-10 найбільш очікуваних фільмів 2018 року Топ-10 найбільш очікуваних фільмів 2018 року
Популярний кінопортал IMDb оприлюднив ТОП-10 фільмів, які користувачі порталу чекають найбільше в 2018 році.
В Україні з'явився новий лідер брендового одягу В Україні з'явився новий лідер брендового одягу
Україна продовжує залишатися цікавою для міжнародних торговельних мереж. Серед нових брендів і торговельна марка родом з США — Under Armour.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми