Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Як відтепер утримувати "теплі кредити"

 • Джерело: fakty.ictv.ua.  → Ключові теги: кредити

  Член колегії Державного агентства з енергозбереження та енергоефективності Марія Яковлєва розповіла, що затверджена постанова, в якому йдеться про зміну порядку дії програми «теплих кредитів». Стало відомо, що тепер звичайні українці не зможуть скористатися даною програмою для утеплення свого житла. Програма буде доступна тільки для ОСББ. Слід зазначити, що для тих, хто оформив кредит раніше, фінансування продовжиться до повного завершення виплат.

  3173_7594.jpg (26.16 Kb)

  - Постанова про зміну порядку дії програми було розроблено для того, щоб окремі квартири більше не брали кредити на точкове утеплення. Програма фактично припинила своє існування. Залишки фінансування потрібно витратити на комплексну термомодернізацію. Тоді вона буде ефективною. Адже точкове утеплення не приносить тієї користі, на яку розраховує споживач, - підкреслила Марія Яковлєва.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ціни на бензин вперше почали дешевшати

  Також, за її словами, на зміну «теплим кредитами» в цьому році почне свою роботу Фонд енергоефективності, який запропонує українцям більше програм з енергозбереження. На фінансування програм Фонду планується виділити в 10 разів більше коштів, ніж на «теплі кредити». Програми Фонду будуть доступні для звичайних українців.

  Нагадаємо, що за умовами програми «Теплі кредити» держава компенсує громадянам від 20% до 70% коштів, витрачених на утеплення житла або заміну обладнання. Зокрема, механізм фінансування «теплих кредитів» передбачає відшкодування 20% суми кредиту (але не більше 12 тис. Грн) для громадян при заміні газових котлів, 35% суми кредиту (але не більше 14 тис. Грн) - на енергоефективне обладнання і матеріали для фізичних осіб, 40% тіла кредиту (але не більше 14 тис. грн у розрахунку на одну квартиру) - на енергоефективне обладнання і матеріали для ОСББ і житлово-будівельних кооперативів. При цьому громадянам, які отримують субсидію, компенсується 70% суми кредиту. Якщо в складі ОСББ, яким видають «теплий кредит», є сім'ї, які оформили субсидію, таке об'єднання отримує відшкодування в середньозважений розмірі між 40% і 70% - в залежності від кількості квартир-субсідіантов. Кредитують учасників державної програми чотири банки: «Ощадбанк», «Укргазбанк», «ПриватБанк», «Укрексімбанк».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми