Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Українські банки змінять підхід до видачі кредитів

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: банки, кредити

  З 1 липня українські банки змінять нинішній підхід до видачі кредитів - фінустанови почнуть враховувати, в тому числі, і кредитні ризики.

  6562_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  Правда, поки це буде працювати в тестовому режимі.

  Починаючи з 1 липня, українські банки змінюють нинішній підхід до видачі кредитів. Причому, зміни зачіпають всі категорії потенційних позичальників. Нові правила будуть поширюватися як на фізичних, так і на юридичних осіб. Один з основних моментів нововведень - облік кредитних ризиків. Крім того, розглядаючи заявку потенційного позичальника, співробітники фінустанов будуть вивчати інформацію, внесену в Кредитний реєстр НБУ.

  Слід зазначити, що поки нові правила будуть працювати в тестовому режимі. Згідно з постановою Національного банку, обов'язковими вони стануть, починаючи з грудня поточного року. Нововведення дозволять банкам знизити ризики при видачі кредитів. Зокрема, фінустанови тепер зможуть обмінюватися інформацією. У кожного з потенційних позичальників буде свій кредитний рейтинг, на основі якого і буде прийматися рішення по кредиту.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми