Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Світовий банк не бачить інвестиційних перспектив у нафті та газові

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Світовий банк

  На саміті з пошуку джерел фінансування боротьби зі зміною клімату голова Світового банку озвучив довгий перелік заходів, які збирається реалізувати для ефективного виконання Паризької угоди.

  4261_9yiwtie_650x410.jpg (35.22 Kb)

  Головний з них: СБ припиняє фінансувати проекти з видобутку нафти і іншого викопного палива.

  Про те, що це станеться після 2019 року, повідомив президент Світового банку Джим Ен Кім на One Planet Summit, який організували в Парижі президент Франції Еммануель Макрон і генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш. Крім того, Світовий банк виступив з низкою заяв щодо заходів, які збирається вжити для ефективного виконання Паризької угоди з клімату:

  1. Після 2019 року всі інвестиції World Bank Group в нафтогазову галузь будуть припинені. Виняток зроблять лише для найбідніших країн, в яких видобуток газу принесе очевидну вигоду в плані забезпечення енергією незаможних верств населення. Крім того, проект з видобутку викопного палива повинен відповідати нормам і правилам, передбаченим Паризькою Угодою.

  2. Починаючи з наступного року, World Bank Group буде публікувати звіти про парникові викиди всіх своїх інвестиційних проектів, особливо в енергетичному секторі. Перший звіт з’явиться в кінці 2018 року і згодом буде виходити щорічно.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Економічний прогноз на 2018 рік: мінімалка, ціни, долар та біткоін

  3. Світова фінансова корпорація вкладе $325 млн у фонд облігацій Green Cornerstone, щоб створити найбільший в світі фонд «зелених облігацій» для ринків, що розвиваються. Фонд вже залучив понад $1 млрд на створення локальних проектів зі збереження клімату і згодом планує залучити не менше мільярда доларів на подальший розвиток.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Економічний прогноз на 2018 рік: мінімалка, ціни, долар та біткоін

  4. СБ і уряд Єгипту підписали договір про розвиток ініціатив, пов’язаних зі скороченням субсидій на викопне паливо і створення виробництв з низьким рівнем викидів парникових на суму $1,15 млрд.

  5. World Bank Group продовжить інвестувати в розвиток енергоефективності в Індії; будівництво сонячних електростанцій в Ефіопії, Пакистані та Сенегалі; створення інвестиційної платформи для прибережних районів Західної Африки, щоб допомогти їм боротися зі зміною клімату.

  6. Банк створить City Resilience Platform — фонд, який дозволить 500 містам світу отримати фінансування на вживання заходів з боротьби зі зміною клімату.

  7. Світова фінансова корпорація продовжить залучати кошти приватних інвесторів у бізнес, спрямований на зниження парникових викидів. Спільно з Фінляндією корпорація організувала «Програму з боротьби зі зміною клімату», вклавши у приватний сектор країн, що розвиваються, €114 млн, щоб стимулювати їх прагнення інвестувати у відновлювані джерела енергії, енергоефективність, «зелене» будівництво, «розумне» сільське і лісове господарство.

  8. У співпраці з Канадою Світовий банк буде розробляти стратегії з поступової відмови від вугільних електростанцій для країн, що розвиваються. Спільно з лідерами та організаціями країн Карибського басейну World Bank Group буде працювати над створенням першої в світі «розумної кліматичної зони». Основними пріоритетами стануть стійка інфраструктура, відновлювальна енергетика та фінансування інновацій.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми