У прямому ефірі «5 каналу» керівник НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв заявив, що збільшення державою показників власного видобутку природного газу буде сприяти зниженню його вартості для українців.
«У початковому плані було передбачено, що з квітня 2018 року механізм початкових зобов'язань і регулювання ціни, який встановлює уряд, буде прибраний, а ціна буде регулюватися попитом і пропозицією», - зазначив Коболєв. Він підкреслив, що скасування спеціальних зобов'язань дасть можливість зняти питання ціни на газ для побутових споживачів з політичного горизонту.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де українці найчастіше зберігають свої заощадження
«Започаткована нами реформа передбачає, що кошти, які буде заробляти як держава, так і приватні добувачі, будуть направлятися на збільшення видобутку. Саме збільшення видобутку газу, яке вже почало відбуватися, збалансує ціну », - зробив висновок Андрій Коболєв.
Як вже раніше повідомлялося, «Нафтогаз» підняв мінімальну вартість природного газу для промислових споживачів.
Красотка Деми снова балует мужчин пикантными фото…
На смітнику під Дніпром знайшли мішки з мільйонами гривень (фото) …
Топ-10 найдорожчих українських бізнес-брендів …
Forbes опублікував фотографії нового iPhone 8…
iPhone 8: фоторепортаж…
В Інтернеті з’явилися фотографії єдиного курорту в "ДНР"…
Молоді мільярдери-холостяки: топ-10 рейтинг Forbes (ФОТО)…
У Франції знайшли закинутий автосалон жигулів (фото)…
В Англії продають замок за ціною квартири (ФОТО)…
Українська 500-тка в топ-15. Найкрасивіші гроші світу…