Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Глава "Нафтогазу": Україна - це "фейл-кейс"

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: Нафтогаз

  Голова «Нафтогазу» Андрій Коболєв озвучив думку, що Україна - це «фейл-кейс».

  4568_146792_naftogaz.jpg (56.69 Kb)


  «Якщо ми приберемо емоції, то ми - справжнісінький фейл-кейс. Чи не лідери і не середнячки. У зв'язку з цим питання полягає в тому, як нам виграти в глобальній конкуренції, з кожним роком все складніше», - заявив Коболєв.

  З точки зору чиновника, країни, які є світовими лідерами, будуть розвиватися високими темпами, що сприяє залученню в ці країни кваліфікованих кадрів. Відповідно, одним їх найважливіших виступить фактор якості людського потенціалу. Однак в той же час шанси України вийти в лідери продовжують знижуватися в геометричній прогресії. З цієї причини наша країна повинна прийняти радикальні кроки, вважає він.

  Найефективнішим рецептом, на думку Коболєва, є створення в Україні ринку, який характеризується постійною конкуренцією всіх гравців за головний ресурс - капітал.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми