Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

ШІ впроваджують в українській енергетиці

  • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: енергетика

    У компанії D.Trading автоматично прогнозують, скільки споживачам знадобиться електроенергії.

    9372_29_main_new_1509094336.jpg (84.13 Kb)

    У сучасному світі роботи ставлять діагнози, вирощують рослини і керують автомобілями – технології виконують чи не половину нашої щоденної роботи.

    На відміну від людей, вони можуть впоратися швидше, якісніше і без перерви на обід. Це реальність, яка вже наступає кожному на п'яти і називається "штучний інтелект".

    Його активно впроваджують в розвинених країнах – робот-помічник, дрон-офіціант або автопілот в потязі – звичні речі для розвинених країн. Впроваджувати новітні технології, будувати розумні міста там почали десятки років тому.

    Штучний інтелект спрощує життя людям. Розробники знаходять все нові і нові можливості використовувати його в побуті і, наприклад, в Кореї цілою лікарнею керує комп'ютер.

    "Програма об'єднує всі дані про пацієнтів, які перебувають в лікарні і попереджає медперсонал, яка допомога потрібна кожному з пацієнтів", – розповів президент лікарні Джона Хопкінса Редонда Джі Міллер.

    На одному з підприємств в Сеулі цифрові двигуни для побутової техніки складають роботи. Люди тільки контролюють виробництво. У Південній Кореї "розумна ферма", де комп'ютер визначає, коли полити рослини, а коли – додати добрив, вже не вважається дивиною.

    В Україні ж інновації вперше використали в енергетичній сфері. Штучний інтелект вже рахує, скільки електроенергії знадобиться людям і підприємствам в майбутньому.

    "Генерується стільки енергії, скільки користувачі використовуватимуть. Енергоринок стає ефективнішим. Тобто, ми не використовуємо природні ресурси або ресурси генерації, викидаючи їх у повітря", – розповів розробник технології a-Gnostics Андрій Столбов.

    Точний прогноз для споживачів – можливість планувати витрати, а для енергетиків компанії Trading – планувати роботу.

    "Споживачі зможуть якісніше прогнозувати своє споживання. Тобто, зменшувати вартість електроенергії. Для виробників – це підвищення конкурентоспроможності, тому що розуміння графіка споживання дозволяє економніше працювати на своєму обладнанні", – заявив генеральний директор D.Trading Віталій Бутенко.

    Мільйони гривень на інновації. Ці інвестиції на користь не тільки енергетикам, а й їхнім клієнтам.

    "Ми впроваджуємо інноваційні рішення, які ламають наші звичайні підходи. Чому ми це робимо? Тому, що ми хочемо поліпшити безпеку, і поліпшити ефективність. Це все йдете на користь не тільки ДТЕК, а й Україні", – підкреслив директор з інновацій компанії ДТЕК Еммануеле Вольпе.

    Розваги, медицина, промисловість. Новітні розробки в різних галузях допомагають нам і спрощують життя. Те, що вчора ми вважали технологіями майбутнього, в різних країнах вже давно – буденні речі. В Україні такі чудеса потроху з'являються. Переважно завдяки приватним компаніям.

    Нагадаємо, з 1 липня в Україні введений новий оптовий ринок електроенергії відповідно до ухваленого 2017 року Верховною Радою закону "Про ринок електричної енергії". Запуск ринку – це зобов'язання України в рамках імплементації Третього енергопакету ЄС. А також умова співпраці України з МВФ та отримання макрофінансової допомоги від ЄС у розмірі 500 млн євро цього року.

    Після запуску нового ринку електроенергії щодоби збільшується її імпорт, що впливає на зниження цін на ринку.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Чому варто придбати новий Айфон 15 Pro Max  Чому варто придбати новий Айфон 15 Pro Max
iPhоne 15 Pro Max зміг здивувати навіть найвибагливіших користувачів. Смартфон став ще потужнішим і швидшим, і у нього з'явилися нові опції. При цьому...
Чем занимается бывший ТОП-менеджер Чем занимается бывший ТОП-менеджер "Нафтогаза" Александр Кацуба: частная добыча газа, финансовые услуги, волонтерство
Александр Кацуба стал известен в начале 10-х годов благодаря работе в государственных энергетических гигантах. Выходцы из известной в Харькове бизнес-...
Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000 Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000
Ласкаво просимо в захоплюючий світ пасивного доходу! Якщо ви шукали спосіб легко заробити гроші, насолоджуючись вільним часом, не шукайте далі. Сьогод...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми