Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Росія раптово збільшила транзит газу через Україну

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: газ, транзит

  Додаткові транзитні обсяги "Газпром" сплатить додатково до основного транзитного договору.

  3179_6fc5dd1e-e81f-4291-9a47-70179c12325d_cx0_cy6_cw0_mw1024_mh1024_s.jpg (54.81 Kb)


  Після помітного падіння транзиту газу в серпні російський газовий монополіст, держкомпанія "Газпром", вирішив в жовтні збільшити обсяги транспортування в Європу природного газу через українську газотранспортну систему.

  Про це 21 вересня повідомили в прес-службі НАК "Нафтогаз".

  "НАК "Нафтогаз України" сьогодні отримав додаткові потужності на міждержавних з’єднаннях. Послуги з організації транзиту будуть оплачені Газпромом додатково до основного транзитного договору", – йдеться в заяві нацкомпанії, де, однак, не привели конкретні дані.

  Як зазначається, перший в своєму роді аукціон з розподілу потужностей відбувся на угорській платформі RBP і на польській GSA цього ж дня.

  "Кожна додаткова потужність, замовлена Газпромом – це додаткові гроші для України та її громадян", – підкреслив перший заступник голови правління НАК Сергій Перелома.

  Він нагадав про те, що Україна є надійною державою-транспортером газу, яка готова і надалі забезпечувати безперебійність транспортування газу в Європу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми