Асоціація з ЄС, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Для українців можуть запровадити платний в'їзд до ЄС

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ЄС

  Введення обов’язкового отримання платного дозволу на безвізовий в’їзд до Європейського Союзу, що стосується і громадян України, очікується не раніше кінця 2022 року.

  7737_769.jpg (50.02 Kb)


  Згідно з даними на сайті Європейської інформаційної системи авторизації подорожей (ETIAS), введення такої системи було передбачено ще в 2016 році, і тоді очікувалося, що для її запуску буде потрібно близько п’яти років — до кінця 2021 року, а її остаточне введення відбудеться до 2022 року.

  Нині ж введення обов’язкової реєстрації відкладено на ще більш пізній термін.

  Нові правила будуть застосовуватися до громадян 60 країн, які користуються безвізовим режимом з ЄС. Їм потрібно буде отримати попередній дозвіл на поїздку шляхом подання онлайн-заявки.

  Не пізніше ніж 96 години до в’їзду в онлайн-системі користувачеві необхідно буде повідомити персональні та контактні дані, зокрема інформацію про проїзні документи, місце проживання, освіту, батьків, роботу, а також відповісти на нику питань про можливі зв’язки з криміналом. Отримання авторизації повинно зайняти не більше ніж 10 хвилин.

  Дозвіл буде дійсний для поїздок терміном до 90 днів протягом трьох років або до закінчення терміну закордонного паспорта.

  За звернення встановлена плата в розмірі 7 євро для заявників у віці від 18 до 70 років, для інших це буде безкоштовно.

  У разі відмови від автоматичного узгодження від людини можуть вимагати додаткові документи, а в разі відмови і при їх наданні — можна буде все одно подати апеляцію на таке рішення.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми