Фінанси. Гроші. Валюта, Інтерв'ю Автор: RomanK Друкувати

Фіала: Дефолту в Україні до 2020 року не буде

 • Джерело: 24tv.ua.  → Ключові теги: дефолт

  Дефолт не буде загрожувати Україні як мінімум чотири роки, після того, як Україна домовилася з кредиторами про реструктуризацію зовнішнього боргу.

  70_99231.jpg (165.27 Kb)


  Про це сказав генеральний директор інвестиційної компанії Dragon Capital Томаш Фіала.

  "Україна може забути слово дефолт гарантовано на чотири роки як мінімум, а, можливо, і на довший термін - до 10 років. Те, що було знайдено компроміс між кредиторами і Україною — це дуже позитивно і для кредиторів, і для України,"— зазначив фінансист.

  Він пояснив, що якби компроміс не був знайдений, то уряд мав би оголосити мораторій на всі зовнішні виплати. А переговори могли б затягнутися і дійти до судів. На думку Фіали, досягнення домовленості про списання 20% боргу України дуже позитивно і для кредиторів, і для України.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україні краще оголосити дефолт, аніж чекати реструктуризації

  Нагадаємо, Україні вдалося домовитися про списання 20% боргових зобов'язань та реструктуризацію решти боргу на 4 роки. Міністр фінансів наталія Яресько запевнила, що нашій країні вдалося уникнути дефолту.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми