Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Влада готує масову перевірку всіх отримувачів соцдопомоги

 • Джерело: tsn.ua.  → Ключові теги: соцдопомога

  Прискіплива перевірка дозволить "відсіяти" тих громадян, які не мають права отримувати державну допомогу.

  0071_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  Україна й надалі проводитиме ретельну перевірку всіх отримувачів соціальних допомог. Тим, хто гроші з державного та місцевих бюджетів отримує незаконно, виплати скасовуватимуть, в окремих випадках вимагатимуть повернути ці кошти. Для більш ретельної верифікації ухвалять нові закони та постанови, що розширять повноваження органів контролю та дадуть їм доступ до різних баз даних. Водночас в Україні створять єдину централізовану базу одержувачів соцдопомог.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ціни на столичні "новобудови" знову зросли

  "Ми повні рішучості посилити контроль за призначенням соціальних платежів і покращити їхню адресність з метою мінімізації призначення виплат тим, хто не відповідає вимогам. З цією метою ми, в рамках пакету законодавства про бюджет на 2017 рік, вже внесли зміни до законодавства, які дозволять Мінфіну мати доступ до єдиної бази даних цивільного статусу, реєстру виборців та інших відповідних баз даних у процесі перевірки соціальних призначень. До кінця червня 2017 року парламент також затвердить закон про перевірку доходів отримувачів соціальної допомоги на основі доходів домогосподарств та їхніх активів. На основі цієї інформації ми припинятимемо виплату соціальної допомоги тим, хто не відповідає критеріям для її нарахування", - ідеться в документі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Xiaomi випустить смарт-браслет Xiaomi випустить смарт-браслет
Смарт-браслет Xiaomi Mi Band 3 став хітом продажів, ледь з’явившись на ринку. Однак незважаючи на всі переваги новинки, багатьом користувачам не виста...
Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми