Фінанси. Гроші. Валюта, Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Олігархи - найбільші платники податків в Україні - ДФС

 • Джерело: unn.com.ua.  → Ключові теги: податки, олігархи

  Державна фіскальна служба оприлюднила перелік бюджетоутворюючих компаній, які сплатили максимальні обсяги податків до зведеного бюджету України у 2016 році.

  97_1353799687_rinat-ahmetov.jpg (19.64 Kb)


  З сотні найбільших платників податків країни найбільше сплатили до держказни бізнеси Ріната Ахметова, Ігоря Коломойського та Миколи Злочевського. Сумарно компанії цих бізнесменів сплатили понад 40 млрд грн у вигляді податків і зборів до бюджету України в 2016 році, випливає з рейтингового проекту офіційного видання ДФС “Вісник. Рейтинг”.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МВФ назвав "ахілесову п'яту" України

  “Ми не тільки забезпечуємо країну газом внутрішнього видобутку, сприяючи зміцненню незалежності нашої держави, але ми також максимально відкрито ведемо свою діяльність і виконуємо всі свої зобов’язання перед державним і місцевими бюджетами. Це соціальна функція будь-якого бізнесу, що сприяє довірчим відносинам між державою і суспільством”, – зазначив президент Burisma Group Микола Злочевський.

  За його словами, Burisma Group оголосила 2017-й роком реалізації програми “Стратегія мільярдів”, яка передбачає мільярди інвестицій в країну, мільярди податків у бюджет і мільярди видобутку природного газу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми