Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Bloomberg побачив "чорні хмари" для економік світу

  • Джерело: zn.ua.  → Ключові теги: економіка

    Чорні хмари насуваються на кращий за десятиліття період синхронного економічного зростання, що спостерігається як серед розвинених країн, так і серед країн, що розвиваються. І коли піде дощ, глобальні ринки можуть постраждати.

    1770_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)

    Про це пише видання Bloomberg. Проблема, яку помітив менеджер хеджевих фондів Стівен Джин, полягає в поглибленні дисбалансу за відсутності нових “безпечних гаваней” в той час, коли світове виробництво зростає.

    Китай та інші країни, що розвиваються, акумулюють багатство. Але вони не змогли побудувати складні локальні ринки, у яких були б власні інструменти захисту від ризиків. Джин зауважує, що це посилює небезпечну залежність від державних облігацій США, яка створює бульбашку на ринку цінних паперів, підштовхуючи інвесторів до більш ризикованих активів.

    Це видозмінена версія “надлишку заощаджень”, який описав в 2005 році глава Федерального резерву США Бен Бернанке, щоб пояснити, чому ціна американських позик залишається низькою навіть після того, як Вашингтон підняв процентні ставки.

    Зараз нинішній дисбаланс поточних рахунків в США, Китаї і Японії знизився. А великі економіки Азії несуть на собі значно вищі боргові зобов’язання, що підриває припущення, що проблема в надмірній кількості заощаджень. Замість цього проблема в тому, що ринки, що розвиваються, не змогли створити активи, які інвестори хотіли придбати в якості інструменту збереження вартості. Щоб цього домогтися, потрібен високий рівень впевненості у верховенстві права, справедливе регулювання і впевненість, що інвестор може отримати свої гроші назад в будь-який момент.

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Основні звички успішних бізнесменів

    “Локальним ринкам капіталу в країнах, що розвиваються, досі бракує складності для того, щоб відповідати реальним секторам в цих економіках”, – говорить експерт Ніколо Бандера.

    Продовження економічного зростання ринків, що розвиваються, на тлі відсталості їхніх фінансових систем породжує ситуацію, в якій надійні активи, такі як держоблігації США, німецькі бонди і британські цінні папери, стають все більш винятковими і короткостроковими.

    У Китаю як другої найбільшої економіки в світі є хороші шанси створити альтернативу американському фондовому ринку. Але державний контроль сіє сумніви серед інвесторів, які не поспішають купувати китайські урядові цінні папери.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000 Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000
Ласкаво просимо в захоплюючий світ пасивного доходу! Якщо ви шукали спосіб легко заробити гроші, насолоджуючись вільним часом, не шукайте далі. Сьогод...
Натяжные потолки: идеальное решение для вашего дома Натяжные потолки: идеальное решение для вашего дома
Натяжные потолки — это современное и практичное решение для обновления интерьера вашего дома. Они представляют собой полотно, натянутое на металлическ...
Венчур білдер CLUST виводить бренд вітамінів Perla Helsa на ринок Польщі Венчур білдер CLUST виводить бренд вітамінів Perla Helsa на ринок Польщі
Венчур білдер CLUST оголосив про співпрацю з відомим українським брендом вітамінів і дієтичних добавок Perla Helsa та вихід на ринок Польщі. Тестувати...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми