Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Прогноз: біткоіни візьме планку 20 тисяч доларів в 2018 році

 • Джерело: kp.ua.  → Ключові теги: біткоін

  - Зростаючий тренд в біткоіни залишається в силі, - говорить старший аналітик Альпарі Роман Ткачук.

  0527_22.jpg (96.22 Kb)


  - Прогноз, який ми давали ще в середині листопада, збувається. Ми очікуємо, що вже сьогодні-завтра курс біткоіни досягне рівня $ 10 000. До підкорення цієї вершини залишилося 2,5% - це суща дрібниця за мірками кріптовалютного світу. C психологічної точки зору інвесторам легко купувати біткоіни по $ 8000-9000, чекаючи, що в найближчі місяці він досягне $ 10 000. Додатковим фактором на користь зростання є очікування запуску торгів ф'ючерсних контрактів на біткоіни на Чиказькій товарній біржі (CME).

  За його словами Пслі досягнення позначки $ 10 000, напрошується корекції вниз може і не відбутися.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Грудневий прогноз: нові платіжки за комуналку та дорога "заправка"

  - Дійсно, частина учасників ринку захоче зафіксувати прибуток, але при цьому інша частина інвесторів буде купувати, вірячи в продовження зростання, - говорить Роман ткачук. - Частина кріптоінвесторов вже і зовсім не дивиться на фіатние активи, не бачачи в них перспектив. У 2018 році курс біткоіни може піднятися вище $ 20 000. Втім, зростання не буде безвідкатний - корекції вниз також відбуватимуться.

  За його словами, важливий вплив на динаміку криптовалюта матимуть два чинника -запуск ф'ючерсів на біткоіни на СME і позиції світових регуляторів. Якщо регулятори (зокрема, SEC) займуть жорстку позицію до криптовалюта, ми не здивуємося і спуску курсу біткоіни до $ 1000..

  - Якщо світові регулятори будуть лояльні до біткоіни, до покупок криптовалюта приєднаються великі інвестфонди.- резюмує експерт. - Якщо вони вкладуть навіть 5-10% своїх активів в біткоіни, це будуть суттєві суми за мірками кріптоміра. В цьому випадку $ 50 000 і $ 100 000 виглядають цілком досяжними. Відзначимо, що при курсі $ 1 000 000 капіталізація біткоіни зрівняється з обсягом грошової маси в США, тобто досягнення цього рівня можливо в разі, якщо біткоіни витіснить долар в якості основного світового платіжного засобу. Але це питання точно не найближчих років.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми