Фінанси. Гроші. Валюта, Асоціація з ЄС, Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Законопроект "купуй українське" викликав істерику в ЄС

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: ЄС, торгівля

  Європейської комісії заявили, що якщо проект закону буде прийнятий, то в такому випадку Україні слід очікувати серйозних наслідків, оскільки документ підриває положення про Асоціацію Україна - ЄС.

  1438_864.jpg (38.55 Kb)


  В четвер, 22 лютого, генеральний директор Єврокомісії Крістіан Даніельсон в інтерв'ю «Європейської правді» заявив, що законопроект Купуй українське в тій редакції, в якій він є на сьогоднішній день, серйозно порушує Угоди про асоціацію України та ЄС. Крім того він підкреслив, що жоден з партнерів, з якими Євросоюз має угоди про вільну торгівлю, не дозволяв собі просувати закони, які настільки грубо порушують умови договору.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ціна на борщовий набір подолала "психологічну відмітку"

  Даніельсон сказав: «У моєму досвіді були випадки, коли елементи, частини законодавства входили в суперечність з торговими зобов'язаннями країн-партнерів. У будь-якому випадку ми починали дискусію, і в ці норми вносилися зміни. Але подібного цьому я не бачив жодного разу в стосунках ЄС з жодною іншою країною світу ». Він підкреслив: «Я нагадаю, що у нас з Україною, відповідно до Угоди про асоціацію, лібералізована торгівля. І якщо одна зі сторін порушує умови торговельної угоди, то нам доведеться говорити про наслідки, які це матиме. А ці наслідки будуть».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми