Фінанси. Гроші. Валюта, Асоціація з ЄС, Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Законопроект "купуй українське" викликав істерику в ЄС

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: ЄС, торгівля

  Європейської комісії заявили, що якщо проект закону буде прийнятий, то в такому випадку Україні слід очікувати серйозних наслідків, оскільки документ підриває положення про Асоціацію Україна - ЄС.

  1438_864.jpg (38.55 Kb)


  В четвер, 22 лютого, генеральний директор Єврокомісії Крістіан Даніельсон в інтерв'ю «Європейської правді» заявив, що законопроект Купуй українське в тій редакції, в якій він є на сьогоднішній день, серйозно порушує Угоди про асоціацію України та ЄС. Крім того він підкреслив, що жоден з партнерів, з якими Євросоюз має угоди про вільну торгівлю, не дозволяв собі просувати закони, які настільки грубо порушують умови договору.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ціна на борщовий набір подолала "психологічну відмітку"

  Даніельсон сказав: «У моєму досвіді були випадки, коли елементи, частини законодавства входили в суперечність з торговими зобов'язаннями країн-партнерів. У будь-якому випадку ми починали дискусію, і в ці норми вносилися зміни. Але подібного цьому я не бачив жодного разу в стосунках ЄС з жодною іншою країною світу ». Він підкреслив: «Я нагадаю, що у нас з Україною, відповідно до Угоди про асоціацію, лібералізована торгівля. І якщо одна зі сторін порушує умови торговельної угоди, то нам доведеться говорити про наслідки, які це матиме. А ці наслідки будуть».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018 Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018
ТОП-5 прем'єр 2018 року про бізнес і гроші.
Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій
Вибираючи модель смартфона покупці звертають увагу на камеру, яка є важливим елементом будь – якого сучасного гаджета. Мобільник завжди знаходиться пі...
Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів
Китайська компанія Bytedance обігнала Uber і стала найдорожчим приватним стартапом в світі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми