Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Яким буде курс долара "під Ялинку"

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: фінанси, валюта, долар

  На початку 2019 року вартість долара може підвищитися до 32 гривень.На початку 2019 року вартість долара може підвищитися до 32 гривень.

  2978_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Так вважає старший аналітик ГК FOREX CLUB Андрій Шевчишин.

  У базовому сценарії розглядаємо курс на IV квартал 28-30 грн / $. Імовірність базового сценарію - 60%. В оптимістичному сценарії маємо 27,75-28,5 грн / $ з імовірністю 25% і в песимістичному - 29-32 грн / $ з ймовірністю 15%, - говорить Шевчишин. - Основні фактори негативного впливу на гривню - ситуація на глобальних ринках, яка призводить до падіння цін на український експорт та обсяги його поставок. Глобальні ринки зараз екстремально мінливі.

  Валюти країн, що розвиваються знаходяться під тиском через зростання торгових, економічних і боргових ризиків. Валюти розвинених країн теж схильні до них, але істотно менше. Також тиск на гривню надає осіння закупівля енергоресурсів до опалювального сезону і споживчого імпорту у великих обсягах. З іншого боку, очікування щодо співпраці з МВФ, вирівнювання ситуації в агрокомплексі, завдяки врожаю кукурудзи (урожай ранніх зернових виявився нижчим за прогнози. - Авт.) І оптимістичні очікування щодо відкриття ринку землі дають заділ для стабільності гривні".

  Як зберегти свої гроші?

  Тим, хто хоче, як можна більш надійно зберегти накопичення, Шевчишин радить вкладатися в перевірені валюти - долар і євро, які в разі реалізації можливих глобальних ризиків (світова криза), будуть більш стійкі. Краще розглядати мультивалютний портфель і золото з розміщенням на депозиті, але не забувати і про гривню, відсотки по якій досить високі: до 14% річних. В "портфелі" гривню, долар і євро треба тримати в пропорції 40/25/25 і золото на 10%. Якщо сума більше 100 тис. грн, рекомендуємо використовувати ОВДП, замість депозиту і розглядати інвестиції в акції в розмірі 5-10% заощаджень.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми