Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Стало відомо, на скільки "детінізувалася" економіка України

 • Джерело: apostrophe.ua.  → Ключові теги: економіка

  Рівень тіньової економіки в Україні в січні-вересні 2018 року знизився на 1 процентний пункт у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

  5688_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Про це йдеться в оприлюдненому в понеділок звіті Мінекономрозвитку (МЕРТ).

  "Два з чотирьох методів, з використанням яких проводиться оцінка рівня тіньової економіки, показали скорочення в порівнянні з дев'ятьма місяцями 2017 року», - наголошується в документі.

  При цьому розрахунки за двома іншими методами не виявили змін, свідчать дані міністерства.

  Як зазначає МЕРТ, детінізація стала наслідком збереження позитивних економічних тенденцій і ознак загальної економічної стабілізації, посилення ринкових тенденцій і поступової оптимізації формування цін на внутрішніх ринках, в тому числі внаслідок демонополізації ринків поряд з впроваджуваної НБУ жорсткою монетарною політикою.

  Позитивній динаміці сприяло також збереження сприятливих умов ведення бізнесу, про що, на думку авторів звіту, свідчить високий рівень ділової активності і поліпшення очікувань.

  У той же час, динаміка детінізації української економіки стримується невирішеними проблемами, які негативно відображаються на розвитку економіки країни в цілому, зокрема, наявністю непідконтрольних територій і збереженням викликів стабільного функціонування фінансової системи, йдеться в документі.

  "Порівнюючи аналогічні показники попередніх років, слід зазначити, що 32% - це найнижчий рівень за останні десять років з розрахунку за період дев'ять місяців кожного року", - вказується в звіті.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Asus припиняє виробництво планшетів Asus припиняє виробництво планшетів
Компанія Asus вирішила відмовитись від виробництва планшетів. Компанія вирішила не лише припинити виробництво, а й зупинити продажі планшетів ZenPad.
Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми