Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Україну заполонили фінансові піраміди

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: фінанси

  Україну заполонили фінансові піраміди, щорічно вони залучають до своїх проектів сотні мільйонів гривень українців.

  5300_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  Влада попередила громадян про обман і ризик залишитися без коштів.

  "Повна або часткова втрата цих грошей вкладниками є логічним результатом нерозумної поведінки інвесторів, існування "сірих зон", які не регулює національне законодавство, і відсутність повноцінних фінансових інструментів", — повідомили в Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку.

  Зазначається, що більшість проектів побудовані за принципом фінансових пірамід: перші пайовики отримують прибуток за рахунок новоприбулих.

  Більшість пірамід зосереджені на торгівлі на фінансових ринках: вкладеннях у бінарні аукціони, криптобіржі, в сегменти Forex тощо. Часто фірми, які надають подібні послуги, зареєстровані в податкових гаванях: Сейшельські острови, ОАЕ, Британські Віргінські острови, Кіпр, Сент-Вінсент і Гренадіни, республіка Вануату.

  Водночас іноді інвестори стикаються з відвертою фальсифікацією документів, і взагалі не можуть докопатися до реальних власників проектів.

  "Публічні особи, котрі представляються керівниками таких проектів, фактично є найманими акторами, тому що жодним формальним чином вони не залучені в ці проекти. В більшості випадків проект не здійснює ніякої реальної інвестиційної діяльності. Отже, інвестор не набуває права власності на такі активи, крім "сертифікатів" або "валюти" самого проекту", — попередили експерти.

  У Нацкомісії назвали підозрілі проекти:

  Торговельна платформа Binomo, зосереджена на інвесторах у СНД;

  Брокер Olymp Trade з 1,6 млн активних користувачів по всьому світу і в Україні зокрема;

  IQOPTION LTD з адресою на St. Vincent and Grenadines;

  Платформа MMCIS, яку в НКЦПФР назвали шахрайською;

  Компанія Cashberry, яка надає можливість торгівлі на найбільших криптовалютних біржах;

  Проект Wallie, який відкрито себе позиціонує як фінансова піраміда.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Asus припиняє виробництво планшетів Asus припиняє виробництво планшетів
Компанія Asus вирішила відмовитись від виробництва планшетів. Компанія вирішила не лише припинити виробництво, а й зупинити продажі планшетів ZenPad.
Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми