Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Український бізнес пояснив, яких кроків він чекає від нової влади

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: бізнес

  Прес-служба ЄБА розповіла про підсумки зустрічі членів асоціації з головою партії «Слуга народу». В ході зустрічі представники українського бізнесу пояснили Дмитру Разумкова, яких кроків від нової влади вони чекають в першу чергу.

  16_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  В ході зустрічі членів Європейської Бізнес Асоціації з Дмитром Разумковим представники бізнесу пояснили голові політичної сили президента, яких кроків вони очікують від нової влади в першу чергу. Серед пріоритетних напрямків - проведення судової реформи, яка вже давно назріла.

  Не менш важливе завдання для нової влади - зменшення тіньового сектора національної економіки. У разі ефективної співпраці влади та легального бізнесу, протягом 5 років її можна скоротити на 25-30 відсотків. Також в ході зустрічі було піднято питання гармонізації митного законодавства України і Європейського союзу. Приділили увагу і проблемам, пов'язаним з роботою фіскальних органів. Сторони домовилися, що бізнес підготує власні пропозиції щодо усунення найбільш гострих проблем, і потім надасть їх на ознайомлення «Слугу народу».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми