Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Український бізнес пояснив, яких кроків він чекає від нової влади

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: бізнес

  Прес-служба ЄБА розповіла про підсумки зустрічі членів асоціації з головою партії «Слуга народу». В ході зустрічі представники українського бізнесу пояснили Дмитру Разумкова, яких кроків від нової влади вони чекають в першу чергу.

  16_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

  В ході зустрічі членів Європейської Бізнес Асоціації з Дмитром Разумковим представники бізнесу пояснили голові політичної сили президента, яких кроків вони очікують від нової влади в першу чергу. Серед пріоритетних напрямків - проведення судової реформи, яка вже давно назріла.

  Не менш важливе завдання для нової влади - зменшення тіньового сектора національної економіки. У разі ефективної співпраці влади та легального бізнесу, протягом 5 років її можна скоротити на 25-30 відсотків. Також в ході зустрічі було піднято питання гармонізації митного законодавства України і Європейського союзу. Приділили увагу і проблемам, пов'язаним з роботою фіскальних органів. Сторони домовилися, що бізнес підготує власні пропозиції щодо усунення найбільш гострих проблем, і потім надасть їх на ознайомлення «Слугу народу».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми