Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Курс долара - валютна ситуація в Україні продовжує шокувати

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: гривня, валюта

  Цього року валютна ситуація в Україні продовжує шокувати. На поточний момент курс долара в країні впав до рекордної за останні 3 роки позиції. Як кажуть аналітики: це далеко не межа, гривня буде ще більше зміцнюватися. Деякі експерти вважають, що вже до кінця серпня американська валюта просяде в Україні ще сильніше.

  9307_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Чи добре це? З одного боку - так, але з іншого - це ще і втрати для держави. У чому вони виражаються?

  По-перше, чим дешевше стає долар, тим сильніше знижується прибуток від надходжень валюти в країну. Валютні надходження - це кошти, одержувані підприємствами у валюті, а також бюджетні надходження.

  По-друге, Деякі з акцизів теж зафіксовані у валюті. В основному в євро, але при цьому падіння долара також впливає на акцизи. В чому суть? В Україні курс євро розраховується на підставі залежності співвідношення євро до долара. У долара же курс формується відповідно до умов ринку, а значить, чим дешевше буде долар, тим менше грошей зможе отримати бюджет країни. Однак, великою перевагою стає те, що суми, що витрачаються на погашення та обслуговування зовнішнього боргу будуть зменшуватися.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми