Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Українцям масово продають "фейкову" парфумерію

  • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: парфуми

    Майже половина парфумів на полицях українських магазинів — підробка.

    9760_unnamed_1.jpg (36.05 Kb)

    У таких місцях можна зустріти продукцію дорогих брендів, як Tom Ford, Yves Saint Laurent, лише за 350-400 грн за флакон, тоді як реальна ціна – у десятки разів вища. Окрім того, що такий товар у результаті виявляється підробкою з абсолютно не відповідним оригіналу запахом, то він ще й небезпечний для здоров'я.

    Де орудують шахраї
    Виконавчий директор спілки споживачів України Максим Несміянов каже, що є сайти, на які йому стабільно приходять скарги. Мало того, що вони займаються контрабандою, так ще й підробки покупцям "закидають".

    "Жінка в Миколаєві брала парфуми, запах не відповідає тому, що купувала раніше: зроблено схоже, але не оригінал", – ділиться виконавчий директор Союзу споживачів України.

    Загалом, експерти не радять купувати парфуми в неспеціалізованих місцях для торгівлі, уважно ставитись до онлайн-торгівлі. Важливо, щоб продавець мав також офлайн-магазин, до того ж, він має працювати легально, видаючи чеки.

    Головне правило – орієнтуватися на ціну. Дізнайтеся, скільки коштують такі парфуми у відомих вам магазинах, якщо різниця значна, мабуть, це фальсифікат.

    Як відрізнити підробку від оригіналу
    Щоб відрізнити підроблену парфумерію від оригінальної, потрібно дати пошуковий запит в Google і подивитися на видачу. А потім — на ціни, і порівняти їх з прайсами у авторизованих брендами продавців преміальної косметики та парфумерії в Україні, або ж з сайтом самого виробника.

    Якщо різниця цін велика — це говоритиме про те, що товар з низькою вартістю, найімовірніше, проблемний: або відвертий контрафакт, або у нього минув термін придатності.

    Важливо також перевірити асортимент товару на сайті українського продавця в межах одного бренду: зазвичай вони не зможуть забезпечити широку лінійку однієї торгової марки.

    А відрізнити товар візуально або за набором певних маркерів не завжди до снаги навіть професіоналу. Поки людина не відчула аромат, не стала його "носити" — те, що це підробка, можна й не зрозуміти, кажуть експерти.

    Універсальна рекомендація — не гнатися за неправдоподібною дешевизною, купувати у перевірених продавців і на перевірених ресурсах. За наявності будь-яких сумнівів, покупець має право також запросити у продавця документи на продукцію.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000 Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000
Ласкаво просимо в захоплюючий світ пасивного доходу! Якщо ви шукали спосіб легко заробити гроші, насолоджуючись вільним часом, не шукайте далі. Сьогод...
Натяжные потолки: идеальное решение для вашего дома Натяжные потолки: идеальное решение для вашего дома
Натяжные потолки — это современное и практичное решение для обновления интерьера вашего дома. Они представляют собой полотно, натянутое на металлическ...
Венчур білдер CLUST виводить бренд вітамінів Perla Helsa на ринок Польщі Венчур білдер CLUST виводить бренд вітамінів Perla Helsa на ринок Польщі
Венчур білдер CLUST оголосив про співпрацю з відомим українським брендом вітамінів і дієтичних добавок Perla Helsa та вихід на ринок Польщі. Тестувати...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми