Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Українцям масово продають "фейкову" парфумерію

  • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: парфуми

    Майже половина парфумів на полицях українських магазинів — підробка.

    9760_unnamed_1.jpg (36.05 Kb)

    У таких місцях можна зустріти продукцію дорогих брендів, як Tom Ford, Yves Saint Laurent, лише за 350-400 грн за флакон, тоді як реальна ціна – у десятки разів вища. Окрім того, що такий товар у результаті виявляється підробкою з абсолютно не відповідним оригіналу запахом, то він ще й небезпечний для здоров'я.

    Де орудують шахраї
    Виконавчий директор спілки споживачів України Максим Несміянов каже, що є сайти, на які йому стабільно приходять скарги. Мало того, що вони займаються контрабандою, так ще й підробки покупцям "закидають".

    "Жінка в Миколаєві брала парфуми, запах не відповідає тому, що купувала раніше: зроблено схоже, але не оригінал", – ділиться виконавчий директор Союзу споживачів України.

    Загалом, експерти не радять купувати парфуми в неспеціалізованих місцях для торгівлі, уважно ставитись до онлайн-торгівлі. Важливо, щоб продавець мав також офлайн-магазин, до того ж, він має працювати легально, видаючи чеки.

    Головне правило – орієнтуватися на ціну. Дізнайтеся, скільки коштують такі парфуми у відомих вам магазинах, якщо різниця значна, мабуть, це фальсифікат.

    Як відрізнити підробку від оригіналу
    Щоб відрізнити підроблену парфумерію від оригінальної, потрібно дати пошуковий запит в Google і подивитися на видачу. А потім — на ціни, і порівняти їх з прайсами у авторизованих брендами продавців преміальної косметики та парфумерії в Україні, або ж з сайтом самого виробника.

    Якщо різниця цін велика — це говоритиме про те, що товар з низькою вартістю, найімовірніше, проблемний: або відвертий контрафакт, або у нього минув термін придатності.

    Важливо також перевірити асортимент товару на сайті українського продавця в межах одного бренду: зазвичай вони не зможуть забезпечити широку лінійку однієї торгової марки.

    А відрізнити товар візуально або за набором певних маркерів не завжди до снаги навіть професіоналу. Поки людина не відчула аромат, не стала його "носити" — те, що це підробка, можна й не зрозуміти, кажуть експерти.

    Універсальна рекомендація — не гнатися за неправдоподібною дешевизною, купувати у перевірених продавців і на перевірених ресурсах. За наявності будь-яких сумнівів, покупець має право також запросити у продавця документи на продукцію.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й
Глобальний конструктор сайтів з українським корінням, Weblium, підбив підсумки насиченого 2024 року, в якому компанія досягла значних результатів у ро...
Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми