Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Перелік країн, які найбільше дають грошей Україні

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: фінанси

    Інститут світової економіки Кільського університету (Німеччина) опублікував нові оцінки масштабів військової допомоги, яку країни світу надають Україні.

    3030_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)

    За даними німецьких експертів на 1 липня, головним військовим донором України залишаються США, які надали вже 25,45 млрд доларів.
    На другому місці — Великобританія, яка виділила допомогу на 4,11 млрд доларів.
    На третьому місці — Польща (1,83 млрд доларів), а на четвертому — Німеччина (1,22 млрд доларів).

    При цьому за часткою допомоги Україні у валовому внутрішньому продукті перше місце займає Естонія — вона надала Києву підтримку на суму, що становить 0,8% ВВП країни. На другому місці — Латвія (приблизно та ж частка у ВВП), а на третьому — Польща (0,5% ВВП), на четвертому — Литва (0,3% ВВП).
    Дані Кільського університету не враховують допомогу, яку країни світу вже пообіцяли виділити Україні, але поки цього не зробили. Тому вони можуть не давати повної картини підтримки, яку насправді отримують Збройні сили України.
    Експерти Інституту світової економіки також оцінили загальний рівень нової допомоги, яку країни світу пообіцяли виділити в липні, в тому числі фінансову і гуманітарну підтримку країни.
    «Донорські держави не ініціювали практично ніякої нової допомоги, але відправили частину з уже обіцяного раніше, в тому числі озброєння», — пише аналітичний центр.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Роль харчування у профілактиці запорів у дітей Роль харчування у профілактиці запорів у дітей
Запори у дітей – поширена проблема, яка може суттєво впливати на якість життя малюка, його самопочуття та викликати занепокоєння у батьків. Одним із н...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми