Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Названо причину слабкого біткоїна

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: біткоїн

    Реалізація ідеї «притоку інституціоналів», легкість відкриття шорту як хеджу від падіння ринку та зростання популярності парного трейдингу з іншими криптовалютами пояснюють слабку динаміку біткойна відносно інших цифрових активів.

    9076_22.jpg (96.22 Kb)

    Керівник підрозділу Genesis Trading з деривативів Джошуа Лім пояснив, що подібна «важкість» цифрового золота добре проявляється у співвідношеннях ETH/BTC та домінуванні першої криптовалюти.
    Перша метрика (0,0733) підтяглася до історичного максимуму (0,088). Перевага Ethereum перед біткойном також проявляється у пропорції путів до колів на ринках опціонів — 0,24 до 0,53. Друга метрика залишилася поблизу історичного мінімуму 40%, незважаючи на ведмежий ринок. Експерт пояснив це збільшенням частки другої за капіталізацією криптовалюти.

    Лім пояснив, що фактор потоків від інституціоналів вичерпав себе, оскільки біткойн доступний через ф’ючерси на CME, біржові продукти і навіть через прямі інвестиції (акції Coinbase).
    Перша криптовалюта вже становить значну частку від цифрових активів у портфелі більшості традиційних інвесторів. Це означає не лише актив, якого позбуваються при розвороті ринку, але і той, який закривають як бета-хеджування.

    Останнє підтверджує те, що добовий обсяг торгів біткойн-ф’ючерсами становить $30 млрд і формує 44% від відкритого інтересу, незважаючи на сплеск інтересу до спекуляцій Ethereum, переконаний Лім.
    Експерт зазначив, що перспективам біткойна кинуто виклик ціннісною пропозицією другої за капіталізацією криптовалюти через майбутнє The Merge.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Роль харчування у профілактиці запорів у дітей Роль харчування у профілактиці запорів у дітей
Запори у дітей – поширена проблема, яка може суттєво впливати на якість життя малюка, його самопочуття та викликати занепокоєння у батьків. Одним із н...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми