Фінанси. Гроші. Валюта, IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Українські стартапи стають надприбутковими

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: google

    У 2022 році попри війну українські стартапи отримали понад $6 млрд доходу — на $542 млн більше, ніж у 2021 році — і з 2020 року їх вартість зросла втричі.

    6253_blogery.jpg (47.3 Kb)

    Такі дані оприлюднили в компанії Google в рамках програми «Фонд підтримки Google для стартапів в Україні». Також в Google поділилися результатами роботи програми за рік.

    З березня 2022 року Google for Startups — програма, яка виділяє фінансову допомогу та надає підтримку з боку Google українським стартапам, щоб допомогти підтримувати та розвивати компанії — профінансував три когорти в рамках Фонду підтримки Google для стартапів в Україні у розмірі $5 млн.
    Підтримані стартапи (загалом їх 58) не тільки виживають під час війни, але й досягають зростання. Більшість із цих компаній вийшли в нові країни та ринки. За останній рік реципієнти Ukraine Support Fund:
    залучили $10,2 млн,
    збільшили доходи в середньому на 106%,
    працевлаштовували понад 800 технічних працівників (з них 46% жінок) і найняли 216 людей.
    При цьому загальна ситуація на ринку залишається досить несприятливою. Понад 90% українських стартапів кажуть, що їм потрібна фінансова підтримка для продовження діяльності та розширення.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми