Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні значно зросла кількість мільйонерів

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: кількість мільйонерів, Україна

  За перший рік повномасштабної війни в Україні побільшало мільйонерів. За результатами декларування отриманих у 2022 році доходів, їх кількість збільшилась на 2863 особи, порівняно з 2021-м – або на 16%.

  3821_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

  Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев ("Слуга народу"). Він зазначив, що загалом декларації з доходом, що перевищує 1 млн грн, подали 12 374 особи.

  При цьому нардеп наголосив: податкові зобов'язання з податку на сплату до бюджету такими мільйонерами визначено у сумі 2,756 млрд грн. Щодо військового збору – 526,5 млн грн.

  Загалом, зазначив нардеп, за результатами декларування доходів, фізичними особами у 2023 році сплачено 4,539 млрд грн податку на доходи фізичних осіб, а військового збору – 946,09 млн грн. При цьому:

  у 2023 році українці подали 266 тис. декларацій про майновий стан та доходи;
  сума їхнього задекларованого доходу сягнула 147,92 млрд грн.
  Роботодавці хочуть платити маленькі зарплати

  Основною проблемою, з якою українці стикаються під час пошуку роботи, є невідповідність пропонованої їм зарплати бажаному рівню. Про це повідомив 41% учасників відповідного опитування.

  Загалом, як ідеться у результатах дослідження великого кадрового порталу, більшість українців не згодні знижувати свої зарплатні вимоги, навіть якщо виникнуть труднощі з пошуком нової роботи. Про це заявили 62% учасників дослідження.

  Водночас 15% респондентів готові знизити свої очікування лише на 5%. Кожен десятий претендент – на 6-15%. Тих, хто готовий поступитися на 16-25% зарплати, лише 5%.

  Зі свого боку роботодавці намагаються "утримувати баланс матеріальної та нематеріальної мотивації". А дехто готується до впровадження системи чіткої прив'язки зарплати до фактичного результату роботи.

  "Це дасть можливість працівникам впливати на свій заробіток, а нам як бізнесу контролювати фонд оплати праці. Також ми постійно аналізуємо ринкові зарплати, щоб тримати руку на пульсі ринкових умов та не допускати недооцінки наших працівників", – розповіла директорка з персоналу "Ватаг Груп" Лілія Мелікян.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення
Мед та горіхи - це не лише смачні делікатеси, але й корисні продукти, багаті поживними речовинами. Їх комбінація створює ідеальне поєднання смаку, аро...
Магазин Магазин "Аквадом": Ваш путь к здоровью и благополучию
В современном мире одним из важнейших аспектов заботы о здоровье является качество потребляемой воды. Ведь вода играет ключевую роль в поддержании жиз...
Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30 Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30
Коли справа доходить до вибору автомобіля для сім'ї, безпека та комфорт стоять на першому місці. Однак не менш важливими є стиль та екологічність. З у...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми