Фото Автор: admin Друкувати Коментарів: 1

Як виглядатиме біометричний паспорт (ФОТО)

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: біометричний паспорт

  Кабінет міністрів затвердив єдині зразки бланків документів, які засвідчують особу, підтверджують громадянство України або спеціальний статус особистості.


  Це визначено постановою уряду від 13 березня № 185 "Деякі питання виконання закону України" Про Єдиний державний демографічному реєстрі та документах, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус ", передає "Дзеркало тижня".

  З дня набрання чинності цієї постанови потрібно ввести виготовлення, оформлення та видачу документів, зразки бланків яких затверджені цією постановою, із застосуванням засобів Державної інформаційної системи реєстраційного обліку фізичних осіб та їх документування.

  3266_1.jpg

  7814_2.jpg

  Крім того, Кабмін встановив, що документи, видані до набрання чинності цієї постанови, діють протягом строку, на який вони були видані.

  Посвідчення водія на право керування транспортними засобами категорії А, А1, В і В1, оформлені та видані після набрання чинності цією постановою, є дійсними протягом 20 років з дати їх видачі, інших категорій - протягом 10 років з зазначеної дати.

  Такі посвідчення підлягають обміну в установленому порядку.

  До впровадження та видачі документів, зразки бланків яких затверджені цією постановою, документи оформлюються з використанням бланків попередніх зразків.

  Кабмін доручив Міністерству внутрішніх справ і Державній міграційній службі забезпечити визначення виконавців робіт з виготовлення бланків документів, зразки яких затверджено цією постановою, у порядку та у спосіб, встановлені законами України "Про здійснення державних закупівель" та "Про захист економічної конкуренції".  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.

Коментарі


 • А победит в торгах естественно же консорциум ЕДАПС. Очередное отмывалово денег

Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми