Індустрія та великий бізнес, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

У РФ сміються над Керченським мостом: споруду чекає блискуче медійне майбутнє

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: РФ, Керченський міст

  Споруджений Російською Федерацією міст через Керченську протоку увійде в «посібники з антикорупційної діяльності для майбутніх чиновників і політиків Росії».

  9929_1514037277_kerch.jpg (91.44 Kb)

  Про що заявив російський публіцист і філософ Максим Горнюнов.

  Зокрема він сказав: «На мою думку, цей міст чекає блискуче медійне майбутнє». Відповідно до думки філософа, «через певний час деталі будівництва цього мосту будуть вивчити в школах державного менеджменту у всіх країнах світу, як приклад неефективного управління. На обкладинках підручників, посібниках антикорупційної діяльності для майбутніх політиків і чиновників, а також хрестоматіях будуть з'являтися фотографії Керченського моста. Бути може, в декількох мовах навіть з'явитися стійкий вираз «міст будувати», що означатиме марнування часу Цікаво, який ієрогліф придумають для цього виразу жителі Китаю».

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МВФ зробили висновок по держбюджету України на 2018 рік

  Також публіцист продовжив: «На самому Керченській мосту регулярно проводитимуться антикорупційні семінари, реформи, презентації розслідувань і нових методик пошуку порушень податкового законодавства. Не здивуюся, якщо в недалекому майбутньому буде знято пару трійку сезонів про будівництво Росією Керченського моста».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Складено рейтинг найневдаліших паролей 2017 року Складено рейтинг найневдаліших паролей 2017 року
Компанія SplashData, що займається наданням послуг з інформаційної безпеки, щорічно складає список найбільш популярних паролів на основі мільйонів вкр...
Топ-10 найбільш очікуваних фільмів 2018 року Топ-10 найбільш очікуваних фільмів 2018 року
Популярний кінопортал IMDb оприлюднив ТОП-10 фільмів, які користувачі порталу чекають найбільше в 2018 році.
В Україні з'явився новий лідер брендового одягу В Україні з'явився новий лідер брендового одягу
Україна продовжує залишатися цікавою для міжнародних торговельних мереж. Серед нових брендів і торговельна марка родом з США — Under Armour.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми