Індустрія та великий бізнес, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

У РФ сміються над Керченським мостом: споруду чекає блискуче медійне майбутнє

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: РФ, Керченський міст

  Споруджений Російською Федерацією міст через Керченську протоку увійде в «посібники з антикорупційної діяльності для майбутніх чиновників і політиків Росії».

  9929_1514037277_kerch.jpg (91.44 Kb)

  Про що заявив російський публіцист і філософ Максим Горнюнов.

  Зокрема він сказав: «На мою думку, цей міст чекає блискуче медійне майбутнє». Відповідно до думки філософа, «через певний час деталі будівництва цього мосту будуть вивчити в школах державного менеджменту у всіх країнах світу, як приклад неефективного управління. На обкладинках підручників, посібниках антикорупційної діяльності для майбутніх політиків і чиновників, а також хрестоматіях будуть з'являтися фотографії Керченського моста. Бути може, в декількох мовах навіть з'явитися стійкий вираз «міст будувати», що означатиме марнування часу Цікаво, який ієрогліф придумають для цього виразу жителі Китаю».

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МВФ зробили висновок по держбюджету України на 2018 рік

  Також публіцист продовжив: «На самому Керченській мосту регулярно проводитимуться антикорупційні семінари, реформи, презентації розслідувань і нових методик пошуку порушень податкового законодавства. Не здивуюся, якщо в недалекому майбутньому буде знято пару трійку сезонів про будівництво Росією Керченського моста».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми