Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

В Україні "бум" на ринку нерухомості

 • Джерело: nv.ua.  → Ключові теги: нерухомість

  Столичне передмістя демонструє стабільне зростання.

  6247_gostinki_1_2_jpg_pagespeed_ce_zxkfnxk0g6.jpg (41.69 Kb)

  Житло за межами міста залишається перспективним і запитаним серед покупців. Про це йдеться в черговому аналітичному звіті про ситуацію на ринку, підготовленому фахівцями компанії «Альянс Новобуд».

  За даними аналітиків, лютий минулого року запам'ятався помітним падінням до нерухомості передмістя, а цьогоріч усе навпаки. «Порівняно з лютим минулого року інтерес до нерухомості в Києві знизився на 3,8%, тоді як у передмісті зростання склало 27,4%», – повідомляють експерти «Альянс Новобуд».

  У середньому за місяць інтерес до нерухомості в містах-сателітах зростає на 2%. Приваблює інвесторів менша вартість квадратного метра, велика кількість зелених зон, прогулянкових скверів і парків, а також тиха обстановка. Особливий попит мають наближені до столиці райони, такі як Софіївська та Петропавлівська Борщагівка, Крюківщина, Гатне тощо.

  Капітальні інвестиції у будівництво зросли на 61%

  Столичні компанії-забудовники нарощують темпи. Зараз кількість новобудов Києва впритул наблизилася до позначки 300, а на ринку ось-ось стартують продажі в ще декількох ЖК.

  За даними Головного управління статистики Київської області, капітальні інвестиції в житлове будівництво в Київській області за 2016 рік склали 7 млрд грн. Це на 62,1% більше, ніж у 2014 році.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні приїхали "ревізори" МВФ

  Зростання спостерігається і в секторі нежитлового будівництва. Там інвестиції склали близько 3 млрд грн, що на 51,5% більше 2014 року.
  Ринок нерухомості, відзначають експерти, пережив смутний час невизначеності, а забудовники змогли пристосуватися до нових реалій.
  2017 рік може стати показовим – є всі передумови для зростання ринку та розвитку нових проектів.

  Україну чекає зростання темпів будівництва

  Темпи зростання обсягів будівництва в 2017 році склали 17%.

  Про це сьогодні під час засідання Ради регіонального розвитку заявив президент України Петро Порошенко

  “Надії на краще вселяють такі показники, як зростання прискореними темпами в оптовій торгівлі та в будівництві. Понад 17% за минулий рік означає, що ця галузь, будівництво, спричинить за собою суміжні", – заявив Порошенко.

  Він зазначив, що інвестори вже відчувають майбутній попит на офісні та житлові приміщення. Згідно з результатами останнього квартального опитування, ділові очікування підприємств і топ-менеджерів протягом найближчих 12 місяців прогнозують збільшення виробництва товарів і послуг, уповільнення темпів зростання цін і ослаблення девальваційних процесів.

  Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України схвалив законопроект щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні, в який включені положення щодо дерегуляції будівельної галузі, розроблені Мінрегіоном спільно з експертами BRDO.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами
Браузер Google Chrome навчився назавжди відключати звук на сайтах з автоматично включаються відеороликами.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми