Новини Автор: admin Друкувати

Що треба знати про перевезення небезпечних вантажів

 • Джерело: businessua.com.

  Небезпечні вантажі займають особливе місце у світовій логістиці. Їхнє перевезення - це складна процедура, яка вимагає детального розуміння та знання відповідних правил. Які ж вантажі вважаються небезпечними і як саме їх перевозять? Про це далі.

  3089_adr.png (365.4 Kb)

  За даними ООН, близько половини вантажообігу планети - небезпечні вантажі. При транспортуванні вони можуть нести підвищений ризик для здоров'я людини, а також шкоди майна чи навколишнього середовища. Вантажі поділяються на дев'ять категорій відповідно до вмісту: вибухові речовини, гази, легкозаймисті рідини, легкозаймисті тверді речовини, окислювальні речовини, токсичні та інфекційні речовини, радіоактивні матеріали, корозійно-активні речовини й усі інші. Вміст останньої регулюється спеціальною комісією зі складним рівнем доступу в систему.

  Тому довіряти перевезення таких вантажів можна лише професіоналам. Компанія Asstra на httрs://asstra.com.ua/ua/mezhdunarodnye-gruzoperevozki_opasnye-gruzy пропонує найвищу якість послуг. Там гарантують збереження та безпеку вантажу, незалежно від способу транспортування. Існують ж авіа-, морські, автомобільні і залізничні перевезення. У кожного свої правила та конвенції, котрі удосконалюються чи не щороку..

  В обов'язки спеціальних фірм входить визначення типу небезпечного вантажу, його правильне найменування, надання ідентифікаційного номеру, нанесення знаків про небезпеку, необхідне пакування, документація тощо. Вони також повинні навчати працівників і проводити регулярні додаткові інструктажі з усіх питань, що є у списку.

  Вантажоперевезення має відповідати усім вимогам міжнародного права. Через те, що увесь цей пов'язаний із чималими ризиками, важливим є і питання страхування. Наприклад, в "Асстра" кожен вантаж страхується на суму в 3 мільйони євро на окрему страхову подію. Дивіться на надійність партнерів компанії та впевніться у наявності потрібних сертифікатів.

  У підсумку, без небезпечних вантажів неможливе існування нашої цивілізації. Замовниками їхніх перевезень є підприємства хімічної, нафтохімічної, фармацевтичної та інших важливих галузей. Їм потрібно, щоб ця продукція була доставлена безпечно, вчасно і за оптимальними маршрутами. Всі ці проблеми вирішують міжнародні транспортні компанії із десятками працівників на кожному континенті.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Xiaomi випустить смарт-браслет Xiaomi випустить смарт-браслет
Смарт-браслет Xiaomi Mi Band 3 став хітом продажів, ледь з’явившись на ринку. Однак незважаючи на всі переваги новинки, багатьом користувачам не виста...
Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми