Новини Автор: admin Друкувати

Що треба знати про перевезення небезпечних вантажів

 • Джерело: businessua.com.

  Небезпечні вантажі займають особливе місце у світовій логістиці. Їхнє перевезення - це складна процедура, яка вимагає детального розуміння та знання відповідних правил. Які ж вантажі вважаються небезпечними і як саме їх перевозять? Про це далі.

  3089_adr.png (365.4 Kb)

  За даними ООН, близько половини вантажообігу планети - небезпечні вантажі. При транспортуванні вони можуть нести підвищений ризик для здоров'я людини, а також шкоди майна чи навколишнього середовища. Вантажі поділяються на дев'ять категорій відповідно до вмісту: вибухові речовини, гази, легкозаймисті рідини, легкозаймисті тверді речовини, окислювальні речовини, токсичні та інфекційні речовини, радіоактивні матеріали, корозійно-активні речовини й усі інші. Вміст останньої регулюється спеціальною комісією зі складним рівнем доступу в систему.

  Тому довіряти перевезення таких вантажів можна лише професіоналам. Компанія Asstra на httрs://asstra.com.ua/ua/mezhdunarodnye-gruzoperevozki_opasnye-gruzy пропонує найвищу якість послуг. Там гарантують збереження та безпеку вантажу, незалежно від способу транспортування. Існують ж авіа-, морські, автомобільні і залізничні перевезення. У кожного свої правила та конвенції, котрі удосконалюються чи не щороку..

  В обов'язки спеціальних фірм входить визначення типу небезпечного вантажу, його правильне найменування, надання ідентифікаційного номеру, нанесення знаків про небезпеку, необхідне пакування, документація тощо. Вони також повинні навчати працівників і проводити регулярні додаткові інструктажі з усіх питань, що є у списку.

  Вантажоперевезення має відповідати усім вимогам міжнародного права. Через те, що увесь цей пов'язаний із чималими ризиками, важливим є і питання страхування. Наприклад, в "Асстра" кожен вантаж страхується на суму в 3 мільйони євро на окрему страхову подію. Дивіться на надійність партнерів компанії та впевніться у наявності потрібних сертифікатів.

  У підсумку, без небезпечних вантажів неможливе існування нашої цивілізації. Замовниками їхніх перевезень є підприємства хімічної, нафтохімічної, фармацевтичної та інших важливих галузей. Їм потрібно, щоб ця продукція була доставлена безпечно, вчасно і за оптимальними маршрутами. Всі ці проблеми вирішують міжнародні транспортні компанії із десятками працівників на кожному континенті.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми