Новини Автор: admin Друкувати

Як підвищити продажі компанії за допомогою CRM

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Бітрікс24.CRM

  Сьогодні будь-яке приватне підприємство має бути орієнтовано на клієнтів. Їх треба дуже цінувати і враховувати найменші побажання. А CRM-система пропонує оптимальний варіант взаємодії між сторонами. Що це таке? Про все по порядку.

  6773_images.jpg (14.77 Kb)


  Отже, CRM розшифровується як управління відносинами з клієнтами і є програмним засобом для компаній. Завдяки ньому можна об'єднати всі виходи комунікацій фірми в один-єдиний. Тут маються на увазі телефонні дзвінки, електронні листи, коментарі в соцмережах, заповнення спеціальних форм тощо. Через трекер за зверненнями можна слідкувати онлайн і відбирати найбільш актуальні багатьма різними фільтрами.

  Кінцевою метою системи є підвищення продажів у найкоротші терміни. Це стає можливим завдяки залученню нових покупців, підвищенню повторних заходів, збільшенню сум чеку й правильній оцінці власних активів. Замовити CRM можна на https://www.bitrix24.ua/features/crm.php, де гарантуються якість послуг та адекватна ціна послуг

  Багато компаній використовують для цих цілей звичайні електронні таблиці Excel і дарма. Збір в даних у таких надто повільний плюс самі вони можуть потрапити в чужі руки і завдати серйозних збитків. Табличні показники надто складні, громіздкі та неефективні у користуванні.

  CRM ж дозволяє зареєструвати усі ваші контакти - потенційні, реальні, колишні, партнерські, VIP та неактивні. Не можна знати напевне, коли клієнт захоче у вас щось купити, але ви будете в курсі будь-яких змін. Грамотна організація клієнтів і контактів від Бітрікс24.CRM справді дає свої плоди. Подібний інструмент є у всіх ТОП-компаній в тому чи іншому вигляді. Ви зможете поділити контакти кілька категорій та підкатегорій, що спростить роботу з системою. В результаті вона стає частиною фірми, працюючи непомітно 24 години на добу і 7 днів на тиждень.

  З новою системою ви можете відстежувати всі взаємодії компанії з клієнтами, тобто вести максимально повний облік. Там також є віртуальна АТС, котра відзначається зручністю саме для клієнтів. Оновлені бізнес-процеси, звіти і календарі будуть у нагоді всім працівникам. Контроль і планування - запорука майбутнього успіху.

  При підрахунку багато хто дивується тому, скільки можливостей вони втрачали раніше. З CRM-системою можна збудувати ефективну маркетингову стратегію, що працюватиме протягом багатьох років. Слід запам'ятати, що дані клієнта - це найцінніший актив для розвитку компанії.

  Як результат, Бітрікс24.CRM можна назвати найшвидшим способом збільшення продажів і прибутку підприємства. Ніколи не недооцінюйте управління відносинами з клієнтами.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми