Новини Автор: admin Друкувати

Свічки запалювання Bosch: 116 років якості

 • Джерело: businessua.com.

  Більшість автомобілів укомплектовано свічками запалювання Bosch. Світові автовиробники і споживачі вибирають свічки запалювання Бош за їх високу надійність і відмінну продуктивність. Яким же чином досягається неперевершена якість, і як результат, лідерство на ринку?

  Свічки запалювання


  Широта найменувань


  Від свічок залежить швидкий і безпроблемний пуск двигуна внутрішнього згоряння або мотора, що працює на газі. Завдяки широкому застосуванню інноваційних технічних рішень продукція Бош відповідає всім сучасним стандартам, і навіть випереджає їх.

  Свічка від котушки отримує імпульс струму високої напруги, а з нього «пробивається» іскра на електрод, яка власне і запалює паливну суміш. Схема виглядає просто. Але від кожного окремого елемента свічки залежить точна сила іскри і її постійна наявність на протязі 10-15 тис. Км, а часто і довше.

  116 років успіху

  Важко собі уявити, але компанія Bosch щорічно виробляє понад 350 млн. свічок запалювання. Вперше свічку Бош сконструювали 116 років тому - в 1902 році. Незалежно від країни виробництва, всі робочі процеси, контроль якості здійснюються за єдиними стандартами. Контракти на поставку виробничої оснастки і заготовок для виготовлення свічок також підписуються централізовано. Так що відрізнити свічки запалювання, вироблені в Німеччині та Бразилії, зможе тільки фахівець, і то за допомогою спеціального внутрішнього коду.

  Підтвердженням довіри автомобілістів до свічок запалювання Bosch є результати опитувань читачів багатьох європейських і світових видань.

  При зверненні на будь-яку станцію сертифікованої мережі «Бош Авто Сервіс» для регулярного технічного обслуговування, діагностики або ремонту ви можете придбати для свого автомобіля комплект свічок Bosch. І будьте впевнені - ви купуєте оригінальну і якісну продукцію.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми