Новини Автор: admin Друкувати

Свічки запалювання Bosch: 116 років якості

 • Джерело: businessua.com.

  Більшість автомобілів укомплектовано свічками запалювання Bosch. Світові автовиробники і споживачі вибирають свічки запалювання Бош за їх високу надійність і відмінну продуктивність. Яким же чином досягається неперевершена якість, і як результат, лідерство на ринку?

  Свічки запалювання


  Широта найменувань


  Від свічок залежить швидкий і безпроблемний пуск двигуна внутрішнього згоряння або мотора, що працює на газі. Завдяки широкому застосуванню інноваційних технічних рішень продукція Бош відповідає всім сучасним стандартам, і навіть випереджає їх.

  Свічка від котушки отримує імпульс струму високої напруги, а з нього «пробивається» іскра на електрод, яка власне і запалює паливну суміш. Схема виглядає просто. Але від кожного окремого елемента свічки залежить точна сила іскри і її постійна наявність на протязі 10-15 тис. Км, а часто і довше.

  116 років успіху

  Важко собі уявити, але компанія Bosch щорічно виробляє понад 350 млн. свічок запалювання. Вперше свічку Бош сконструювали 116 років тому - в 1902 році. Незалежно від країни виробництва, всі робочі процеси, контроль якості здійснюються за єдиними стандартами. Контракти на поставку виробничої оснастки і заготовок для виготовлення свічок також підписуються централізовано. Так що відрізнити свічки запалювання, вироблені в Німеччині та Бразилії, зможе тільки фахівець, і то за допомогою спеціального внутрішнього коду.

  Підтвердженням довіри автомобілістів до свічок запалювання Bosch є результати опитувань читачів багатьох європейських і світових видань.

  При зверненні на будь-яку станцію сертифікованої мережі «Бош Авто Сервіс» для регулярного технічного обслуговування, діагностики або ремонту ви можете придбати для свого автомобіля комплект свічок Bosch. І будьте впевнені - ви купуєте оригінальну і якісну продукцію.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung випустить унікальний смартфон Samsung випустить унікальний смартфон
Компанія Samsung вирішила не зупинятися на недавньому смартфоні з потрійною основною камерою і вже готує до випуску Galaxy A9 (2018), який стане перши...
Топ-10 найдорожчих брендів світу Топ-10 найдорожчих брендів світу
2018-го найдорожчими брендами у світі стали Apple, Google та Amazon.
ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів
Лідером виявився глава компанії Amazon Джефф Безос. За годину він заробляє близько чотирьох з половиною мільйонів доларів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми