Податки та законодавство, Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Українцям оголосили "будівельну амністію" самобудовам

 • Джерело: tsn.ua.  → Ключові теги: законодавство, нерухомість

  Зареєструвати будівлі можна буде за дуже спрощеною процедурою.

  7001_82d4300d9ac4ef0c02404a1c623c6d.jpg (68.65 Kb)

  Мінрегіон передав до Мін’юсту наказ щодо унормування ситуації з самовільною забудовою українцями своїх земель. Про це повідомив у соцмережі Facebook віце-прем’єр-міністр і міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко.

  "Запускаємо механізм "будівельної амністії" для об’єктів незначного класу наслідків! Цього рішення чекають дуже багато громадян, кожне п'яте звернення до ДАБІ сьогодні – з приводу "будівельної амністії", - заявив він.

  Міністр уточнив, що наказ визначатиме порядок обстеження та прийняття в експлуатацію таких об’єктів. "В першу чергу це стосується приватного сектору, який раніше не встиг зареєструвати документи на свої домівки, дачні або садибні будинки, гаражі, які були збудовані до 2015 року і мають площу не більше 300 м². Ми продовжуємо термін прийняття в експлуатацію таких будівель", - пояснив урядовець.

  За його словами, порядок обстеження й прийняття в експлуатацію таких об’єктів дуже простий і не потребує від громадян зайвих довідок. "Головне, щоб збудований об’єкт відповідав цільовому призначенню земельної ділянки, будівельним нормам та пройшов технічну інвентаризацію. Орган державного архітектурно-будівельного контролю зобов'язаний прийняти об'єкт в експлуатацію після технічного обстеження протягом 10 днів з моменту подачі заяви", - розповів Зубко.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми