Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Рейтинг небезпечних професій

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: робота

  Якщо ви шукаєте нову роботу, і вона включена до наведеного нижче списку, вам варто подумати двічі. Водночас вона може здаватися романтичною, захоплюючою і добре оплачуваною.

  9170_sport-drugoe-byk-naezdnik-rodeo-10473.jpg (155.91 Kb)


  Дояр змій.

  Дояри змій проводять свої дні, добуваючи отруту (тільки з певних видів змій). Зміїна отрута може використовуватися в багатьох речах, але найбільш важливим є її використання в медичних дослідженнях або виробництві протиотрут. Незважаючи на те, що в роботі застосовуються заходи безпеки, кожен процес доїння дуже небезпечний

  Будівельник.

  Незважаючи на те, що використовується обладнання для забезпечення безпеки, ця робота, як і раніше, змушує вас мати справу зі смертоносними інструментами, підняттям тяжкості і роботою на висоті.

  Кур’єр.

  Дивно, але професія кур’єра вважається дуже небезпечною в багатьох країнах по всьому світу. Уявіть, що ви приносите піцу на вечірку п’яних людей або посилку людині, яка перебуває в жахливому настрої. Кур’єрів часто грабують.

  Родео-наїзник.

  Ця робота стала популярною в кінці 90-х років, коли обіцянка великих грошей за 8-секундне шоу здавалася дуже привабливою. Насправді виплата може не коштувати наслідків. Деякі цифри показують, що родео-наїзник отримує одну значну травму за кожні 15 спроб осідлати бика.

  Гірський провідник.

  Підкорення високогірного піку є мрією для достатньої кількості людей, щоб виправдати створення нового місця роботи: гірського провідника. Їхня робота полягає не тільки в тому, щоб вказувати дорогу, але і в тому, щоб носити важке спорядження, бути першим, хто спробує знайти небезпечний шлях і нести відповідальність за безпеку інших людей.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Економічний прогноз на 2018 рік: мінімалка, ціни, долар та біткоін

  Виробник мікрочіпів.

  Для виробництва комп’ютерних чіпів використовується ряд небезпечних хімічних речовин, наприклад, таких як миш’як. Хоча мікрочіпи не несуть негайний смертельний результат, довгострокові наслідки включають викидні, вроджені дефекти, респіраторні захворювання і рак.

  Військовий кореспондент.

  Показувати правду так само важливо, як і лікувати людей, але донесення правди пов’язане з більш високим ризиком. Список небезпек включає викрадення, тортури і вбивство. Коли ви перебуваєте в епіцентрі бойової дії, ви не позначені як журналіст, а позначені як вороги.

  Робота на нафтовій платформі.

  Бурильники працюють з однією з найбільш легкозаймистих речовин в світі. Іноді вони працюють 16 годин поспіль або навіть цілий день або 2 без сну. Пожежі і вибухи, утоплення знаходяться в списку найбільш поширених смертей на бурових.

  Приборкувач крокодилів.

  Це мистецтво може привести вас прямо в пащу крокодила. Приборкувачі ризикують своїм життям, поміщаючи частини тіла між щелепами крокодила, граючи з їхніми хвостами і роблячи всілякі божевільні речі.

  Лісоруб.

  Лісоруб є однією з найнебезпечніших професій, оскільки смертність в ній в 20 разів вища, ніж в будь-якій іншій професії. Ви щодня повинні мати справу з тяжкими машинами. В результаті більшість смертей відбуваються через відмову обладнання та падіння дерев.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми