Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Названо середню зарплату в Україні

 • Джерело: interfax.com.ua.  → Ключові теги: зарплата

  Найвищі зарплати в Україні у 2017 році були в Києві, але через міграційні процеси значно підвищилася середня зарплата в Закарпатській області, повідомив в. о. голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко.

  4159_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  “Найвища зарплата – в Києві (середня 11 643 тис. грн), потім йдуть Київська область, Дніпропетровська, Запорізька, Полтавська – у середньому 7 тис. 400 грн. Але за минулий рік Закарпатська область йде після Одеської, Миколаївської – з середньою зарплатою 6 700 тис. грн”, – сказав він на прес-конференції в Києві в середу.

  В. Ярошенко пояснив, що Закарпатська область межує з Євросоюзом, “є великі міграційні процеси і відтік робочої сили”.

  “І рівень зарплати в Закарпатській області почав зростати через бажання роботодавців утримати кваліфікованих працівників”, – зазначив він.

  Керівник служби підкреслив, що великою проблемою трудової міграції є низький рівень зарплати у багатьох сферах.

  “Сьогодні найнижча зарплата у медсестер, лікарів, вихователів – це близько 3 тис. 700 грн за даними Держстату”, – сказав він.

  В. Ярошенко констатував, що є проблеми в банківській і податковій сферах, йде війна на сході країни, “але багато підприємці розуміють, що кваліфікованому працівнику треба платити гідну зарплату”.

  “Тому що є безвіз, люди будуть виїжджати і шукати гідну зарплату за кордоном. Ми розпочали кампанію “живи і працюй в Україні”. Ми звертаємося до молодих людей: якщо ти хочеш гідну роботу, у тебе має бути відповідна кваліфікація”, – зазначив він.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми