Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

У яких областях найбільші затримки по зарплатам

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: зарплата

  В Україні зареєстровано понад мільйон активних підприємств. 771 компанія не виплачує зарплату своїм співробітникам. Є підприємства, які заборгували виплати одразу 3559 працівникам.

  24_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  За даними реєстру боржників по зарплатах, найбільше заборгували роботодавці Харківської та Київської області - 53 і 60 млн грн, відповідно. Найменше — Івано-Франківської (0,36 млн грн) і Чернівецької області (0,17 млн грн).

  Найбільше підприємств з боргами по зарплаті нараховують у Київській і Дніпропетровській областях.

  "Якщо роботодавець затримує зарплату, офіційно влаштований працівник може звернутися до суду. Отриманий документ про стягнення заборгованості він передає виконавчому органу за місцем знаходження боржника. Далі починається виконавче провадження по компанії. Після чого юридична особа потрапляє в реєстр боржників", - каже начальник Головного територіального управління юстиції в Києві Станіслав Куценко.

  Заборгованість по зарплаті з підприємств може стягуватися шляхом примусового арешту коштів з рахунків боржника чи арешту майна. Так, майно Миколаївського суднобудівного заводу продадуть, щоб покрити зарплатний борг вище 30 млн грн.

  Крім цього, можуть бути арештовані корпоративні права боржника. У тому числі, якщо вони перебувають в інших осіб. Чи накладено штраф.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися
Компанія Google припиняє співпрацю з китайським виробником смартфонів Huawei після указу президента США Дональда Трампа про заборону на використання о...
Дизайн квартир, що популярно в 2019 році Дизайн квартир, що популярно в 2019 році
З кожним новим роком з'являються нові тенденції в дизайні інтер'єрів, які потрібно враховувати та навіть переглядати, аби ви могли оновлювати свій дім...
Asus припиняє виробництво планшетів Asus припиняє виробництво планшетів
Компанія Asus вирішила відмовитись від виробництва планшетів. Компанія вирішила не лише припинити виробництво, а й зупинити продажі планшетів ZenPad.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми