Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Топ-5 затребуваних вакансій в Україні

 • Джерело: work.ua.  → Ключові теги: робота

  В Україні роботу активно пропонують працівникам сфери гостинності, фінансистам та продажникам.

  44_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Фахівцям готові платити від 8,5 тис. грн. Водночас є пропозиції роботи з оплатою 50-120 тис. грн.

  Продавець

  Крім звичайних магазинів продавців масово шукають в інтернет-магазини. Щоб отримати роботу, треба бути комунікабельним, уміти переконувати. Крім того, постійно навчатися, щоб дізнаватися більше про техніку продажів. У середньому продавцям готові платити 9 тис. грн. Є вакансії з пропозицією 40 тис. грн у місяць.

  Кухар

  Фахівців шукають у кафе, ресторани, до шкіл та дитячих садків. Зараз навіть деякі сім'ї шукають людину, яка готуватиме для них. Роботу пропонують кухарям різних кваліфікацій та з різним стажем роботи. У середньому фахівці отримують 10 тис. грн. Дехто має зарплату 120 тис. грн.

  Бухгалтер

  Щоб стати бухгалтером, треба знати основи економіки, трудове законодавство, статистику і фінанси, бухгалтерські програми. Середня зарплата бухгалтера становить 10 тис. грн. Є пропозиції з оплатою 50 тис. грн.

  Касир

  Є попит на касирів. Фахівців шукають з навичками роботи з касовим апаратом, знанням 1С. Роботу пропонують стійким до конфліктів та уважним спеціалістам. Готові платити від 8,2 до 25 тис. грн.

  Торгівельний представник

  Для роботи знадобляться навички роботи з комп'ютером та офісними програмами, знання 1С, вміння спілкуватися з різними людьми та переконливість. У середньому фахівці отримують 15 тис. грн. Однак є пропозиції роботи з оплатою 60 тис. грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися
Компанія Google припиняє співпрацю з китайським виробником смартфонів Huawei після указу президента США Дональда Трампа про заборону на використання о...
Дизайн квартир, що популярно в 2019 році Дизайн квартир, що популярно в 2019 році
З кожним новим роком з'являються нові тенденції в дизайні інтер'єрів, які потрібно враховувати та навіть переглядати, аби ви могли оновлювати свій дім...
Asus припиняє виробництво планшетів Asus припиняє виробництво планшетів
Компанія Asus вирішила відмовитись від виробництва планшетів. Компанія вирішила не лише припинити виробництво, а й зупинити продажі планшетів ZenPad.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми