Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Топ-5 затребуваних вакансій в Україні

 • Джерело: work.ua.  → Ключові теги: робота

  В Україні роботу активно пропонують працівникам сфери гостинності, фінансистам та продажникам.

  44_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Фахівцям готові платити від 8,5 тис. грн. Водночас є пропозиції роботи з оплатою 50-120 тис. грн.

  Продавець

  Крім звичайних магазинів продавців масово шукають в інтернет-магазини. Щоб отримати роботу, треба бути комунікабельним, уміти переконувати. Крім того, постійно навчатися, щоб дізнаватися більше про техніку продажів. У середньому продавцям готові платити 9 тис. грн. Є вакансії з пропозицією 40 тис. грн у місяць.

  Кухар

  Фахівців шукають у кафе, ресторани, до шкіл та дитячих садків. Зараз навіть деякі сім'ї шукають людину, яка готуватиме для них. Роботу пропонують кухарям різних кваліфікацій та з різним стажем роботи. У середньому фахівці отримують 10 тис. грн. Дехто має зарплату 120 тис. грн.

  Бухгалтер

  Щоб стати бухгалтером, треба знати основи економіки, трудове законодавство, статистику і фінанси, бухгалтерські програми. Середня зарплата бухгалтера становить 10 тис. грн. Є пропозиції з оплатою 50 тис. грн.

  Касир

  Є попит на касирів. Фахівців шукають з навичками роботи з касовим апаратом, знанням 1С. Роботу пропонують стійким до конфліктів та уважним спеціалістам. Готові платити від 8,2 до 25 тис. грн.

  Торгівельний представник

  Для роботи знадобляться навички роботи з комп'ютером та офісними програмами, знання 1С, вміння спілкуватися з різними людьми та переконливість. У середньому фахівці отримують 15 тис. грн. Однак є пропозиції роботи з оплатою 60 тис. грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми