Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

"Укрпошта" знову влаштовує "пенсійний бойкот"

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: Укрпошта, пенсії

  Пенсіонерам, які не мають банківського рахунку, Укрпошта припинить доставку пенсій.

  4676_98798.jpg (69.04 Kb)


  Доставлятимуть їх, якщо уряд ухвалить рішення про підвищення тарифу на доставку пенсій до економічно обґрунтованого рівня – про це у відкритому листі до прем'єр-мінстра заявив генеральний директор компанії Ігор Смілянський.

  В Укрпошті переконані, що чинний тариф на доставку пенсій — збитковий. Тому, якщо до 1 вересня 2019 року уряд не встановить новий тариф, то державна компанія припинить доставку пенсій.

  "Я завчасно попереджаю Вас, міністерство соціальної політики та Пенсійний Фонд України про те, що з 1 січня 2020 року Укрпошта не буде доставляти пенсії по нинішньому збитковому тарифу", — йдеться у листі голови Укрпошти.

  У компанії пропонують уряду затвердити підвищений тариф на доставку пенсій або винести доставку пенсій на відкритий тендер серед приватних поштових операторів.

  "Це має бути на ринкових умовах, визначених у відкритому тендері, а не з регульованим тарифом чи виписаною під один банк постановою, як це було з переселенцями Донбасу", — заявив Смілянський.

  Він також додав, що підвищення тарифу Укрпошти є вагомою умовою залучення компанією іноземних інвестицій.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple випустив супершвидкий ноутбук Apple випустив супершвидкий ноутбук
Компанія Apple представила нову модель ноутбука MacBook Pro з 8-ядерним процесором, який робить його найшвидшим в історії компанії.
У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися
Компанія Google припиняє співпрацю з китайським виробником смартфонів Huawei після указу президента США Дональда Трампа про заборону на використання о...
Дизайн квартир, що популярно в 2019 році Дизайн квартир, що популярно в 2019 році
З кожним новим роком з'являються нові тенденції в дизайні інтер'єрів, які потрібно враховувати та навіть переглядати, аби ви могли оновлювати свій дім...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми