Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Як правильно реагувати на звільнення з роботи

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: робота

  Понад 40% українських працівників щодня думають про звільнення, свідчать дані дослідження. Найчастіше причиною цього стають суперечки у колективі, емоційне виснаження чи перевтома.

  9940_narada.jpg (39.39 Kb)


  Бувають випадки, коли людину раптово звільняють. Це може бути неприємним сюрпризом для самого працівника. Як правильно реагувати на несподівану новину про звільнення пише Work.ua.

  Зберігайте спокій

  Не панікуйте і не грубіть керівництву. Щоб знайти нову роботу, вам знадобляться рекомендації попереднього роботодавця. Інколи рекрутери зв'язуються з колишніми колегами кандидата, щоб дізнатися більше про нього. Якщо дізналися, що вас звільнили, стримано подякуйте компанії за отриманий досвід.

  Дізнайтеся причини

  Не соромтеся запитати про причини звільнення. Можливо ви просто займали декретне місце. Якщо втратили роботу через свої дії чи некомпетентність, робіть висновки. Можете записатися на курси підвищення кваліфікації чи подумайте про зміну професії.

  Розберіться в умовах звільнення

  З'ясуйте, як вас звільняють - у той же день чи треба відпрацювати ще кілька тижнів. Уточніть, чи будуть виплачувати вам вихідну допомогу. Не підписуйте жодні документи, які не прочитали.

  Скажіть старій роботі - "прощавай"

  В останній робочий день заберіть з офісу всі особисті речі, поділіться спогадами спільної роботи з колегами і пообіцяйте собі не повертатися на старе місце роботи.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Apple анонсували випуск iPhone 11 Apple анонсували випуск iPhone 11
Нова лінійка смартфонів iPhone 11 надійде в продаж за десять днів до кінця вересня.
Apple і Intel погодили мільярдну угоду Apple і Intel погодили мільярдну угоду
Американська корпорація Apple, яка скуповує дрібні технологічні компанії, тепер купить і частину бізнесу Intel з виробництва модемів для смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми