Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Як правильно реагувати на звільнення з роботи

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: робота

  Понад 40% українських працівників щодня думають про звільнення, свідчать дані дослідження. Найчастіше причиною цього стають суперечки у колективі, емоційне виснаження чи перевтома.

  9940_narada.jpg (39.39 Kb)


  Бувають випадки, коли людину раптово звільняють. Це може бути неприємним сюрпризом для самого працівника. Як правильно реагувати на несподівану новину про звільнення пише Work.ua.

  Зберігайте спокій

  Не панікуйте і не грубіть керівництву. Щоб знайти нову роботу, вам знадобляться рекомендації попереднього роботодавця. Інколи рекрутери зв'язуються з колишніми колегами кандидата, щоб дізнатися більше про нього. Якщо дізналися, що вас звільнили, стримано подякуйте компанії за отриманий досвід.

  Дізнайтеся причини

  Не соромтеся запитати про причини звільнення. Можливо ви просто займали декретне місце. Якщо втратили роботу через свої дії чи некомпетентність, робіть висновки. Можете записатися на курси підвищення кваліфікації чи подумайте про зміну професії.

  Розберіться в умовах звільнення

  З'ясуйте, як вас звільняють - у той же день чи треба відпрацювати ще кілька тижнів. Уточніть, чи будуть виплачувати вам вихідну допомогу. Не підписуйте жодні документи, які не прочитали.

  Скажіть старій роботі - "прощавай"

  В останній робочий день заберіть з офісу всі особисті речі, поділіться спогадами спільної роботи з колегами і пообіцяйте собі не повертатися на старе місце роботи.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми