Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В яких регіонах найбільша конкуренція шукачів за роботу

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота, конкуренція

    Згідно з даними системи управління наймом Work.ua, кількість шукачів, які створили та оновили резюме в червні, зменшилася (на 4% до 351 014), як порівняти з травнем. Це незначне коливання, фактично кількість резюме зберігається на рівні квітня 2023 року.

    6752_1464708.jpg (68.72 Kb)

    Переважна більшість шукачів — жінки (57%). Найбільшу частку, 35% від загальної кількості, складають кандидати 16−24 років.
    Досвід. Стосовно досвіду, то кандидати розподіляються таким чином:
    36% не мають досвіду;
    33% мають понад 5 років досвіду;
    31% мають від мінімального до 5 років досвіду.
    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
    Кого найчастіше шукають на ринку праці: вакансії та зарплати
    Найбільше нових кандидатів у червні з’явилося в Донецькій (+15%), Тернопільській (+9%), Чернівецькій (+8%), Волинській (+7%) та Житомирській областях (+6%).
    Де найчастіше шукають роботу нові кандидати? Переважна більшість нових кандидатів представляють категорії:
    «Готельно-ресторанний бізнес, туризм» (+18%),
    «Освіта, наука» (+15%),
    «Сфера обслуговування» (+11%),
    «ЗМІ, видавництво, поліграфія» (+8%),
    «Роздрібна торгівля» (+7%),
    «Маркетинг, реклама, PR» (+5%),
    «IT, комп’ютери, інтернет» (+3%).
    У розрізі професій найбільше на ринок праці вийшло офіціантів, а також освітян: вчитель інформатики, педагог-організатор, вчитель української мови, вчитель фізики.
    Конкуренція стабілізується на довоєнному рівні
    Темпи зниження конкуренції шукачів за роботу сповільнилися. Схоже, що цей процес стабілізувався на рівні 2021 року, як то було до повномасштабного вторгнення. Наразі спостерігаються традиційні показники ринку шукача.

    Найбільша конкуренція шукачів за роботу в Київській, Вінницькій, Харківській, Сумській та Львівській областях. Найменша у Закарпатській, Чернівецькій, Черкаській, Тернопільській та Миколаївській областях.
    Серед шукачів високий попит мають вакансії діджитал-фахівців, переважно програмістів у сфері ІТ. До прикладу, конкуренція шукачів на вакансію Front-end програміста в червні зросла майже вполовину порівняно з травнем і наразі майже в 30 разів вища, ніж у середньому по Україні. До висококонкурентних вакансій також зараховуються: спеціаліст чату, відеомонтажер, копірайтер, графічний дизайнер. За цими посадами знайти роботу складніше.
    Низька конкуренція і, відповідно, більші шанси працевлаштуватися за посадами працівників медичної сфери: гастроентеролог, гірудотерапевт, лікар УЗД.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення
Мед та горіхи - це не лише смачні делікатеси, але й корисні продукти, багаті поживними речовинами. Їх комбінація створює ідеальне поєднання смаку, аро...
Магазин Магазин "Аквадом": Ваш путь к здоровью и благополучию
В современном мире одним из важнейших аспектов заботы о здоровье является качество потребляемой воды. Ведь вода играет ключевую роль в поддержании жиз...
Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30 Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30
Коли справа доходить до вибору автомобіля для сім'ї, безпека та комфорт стоять на першому місці. Однак не менш важливими є стиль та екологічність. З у...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми