Суспільство Автор: RomanK Друкувати

У "Новій пошті" розширили можливості клієнтів

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Нова пошта, суспільство

  «Нова пошта» оголосила про впровадження нової функціональності, яка дозволить її клієнтам отримати більше можливостей для самостійного управління посилкою.

  7197_3234.jpg (19.21 Kb)


  Тепер клієнти зможуть самостійно змінювати адресу доставки (тобто здійснювати переадресацію або перенаправлення) в мобільному додатку, в особистому кабінеті або за допомогою інтерфейсу API.

  Відзначимо, що під переадресацією мається на увазі зміна адреси доставки вже оформленого відправлення в межах одного населеного пункту, а під перенаправленням – зміна адреси доставки вже оформленого відправлення в межах України.

  Оформити заявку на зміну адреси можна безкоштовно, сервіс діє для доставки до відділення або кур’єром, далі користувач може відстежити шлях посилки. Вартість послуги визначається таким чином:

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки тепер потрібно працювати для пенсії

  Вартість переадресації з адреси / відділення на нову адресу в межах міста визначається в залежності від ваги відправлення і згідно з прайс-листом на додаткові послуги.

  Вартість перенаправлення в інше місто на адресу / в відділення обчислюється згідно з чинними тарифами «Нова пошта» як нова відправка (без урахування комісії від оголошеної вартості).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами
Браузер Google Chrome навчився назавжди відключати звук на сайтах з автоматично включаються відеороликами.
Купить по разумным ценам качественные чехлы для iPhone X предлагает магазин Uplay Купить по разумным ценам качественные чехлы для iPhone X предлагает магазин Uplay
Приобретая новый iPhone, владельцам следует позаботиться о его защите, чтобы не допустить сколов, трещин и впоследствии замены стекла. Идеальным вариа...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми