Суспільство Автор: RomanK Друкувати

У "Новій пошті" розширили можливості клієнтів

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Нова пошта, суспільство

  «Нова пошта» оголосила про впровадження нової функціональності, яка дозволить її клієнтам отримати більше можливостей для самостійного управління посилкою.

  7197_3234.jpg (19.21 Kb)

  Тепер клієнти зможуть самостійно змінювати адресу доставки (тобто здійснювати переадресацію або перенаправлення) в мобільному додатку, в особистому кабінеті або за допомогою інтерфейсу API.

  Відзначимо, що під переадресацією мається на увазі зміна адреси доставки вже оформленого відправлення в межах одного населеного пункту, а під перенаправленням – зміна адреси доставки вже оформленого відправлення в межах України.

  Оформити заявку на зміну адреси можна безкоштовно, сервіс діє для доставки до відділення або кур’єром, далі користувач може відстежити шлях посилки. Вартість послуги визначається таким чином:

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки тепер потрібно працювати для пенсії

  Вартість переадресації з адреси / відділення на нову адресу в межах міста визначається в залежності від ваги відправлення і згідно з прайс-листом на додаткові послуги.

  Вартість перенаправлення в інше місто на адресу / в відділення обчислюється згідно з чинними тарифами «Нова пошта» як нова відправка (без урахування комісії від оголошеної вартості).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми