Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Зростає число українців, які купують імпортні товари

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: торгівля

  Компанія Research & Branding Group провела дослідження в Україні і встановила, що все більше громадян воліють купувати імпортні товари.

  9290_online1-723x2_c.jpg (35.45 Kb)


  Протягом останнього року кожен другий українець купував імпортну продукцію, а 45 відсотків заявили, що не купували такі товари.

  Решта 5 відсотків не змогли згадати, чи були серед їхніх покупок імпортні товари. Слід зазначити, що в порівнянні з травнем 2016 року в настроях і перевагах українців відбулися суттєві зміни. Так, якщо в 2016 році розрив між купували і не купували імпортні товари становив 18 відсотків в користь не купували імпортну, то зараз вже відзначається переважання (+5 відсотків) купували імпортні товари. Примітно і те, що якості імпортних товарів довіряють більшою мірою молоді українці.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україною "гуляють" фальшиві долари

  Чим старше вік респондента, тим частіше він заявляє, що вважає за краще вітчизняну продукцію. У віковій групі до 25 років в два з половиною рази більше тих, хто вважає за краще імпортні товари, а в групі старше 60 років - в два з половиною рази більше тих, хто купує вітчизняну, а не імпортну продукцію.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми