Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Зростає число українців, які купують імпортні товари

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: торгівля

  Компанія Research & Branding Group провела дослідження в Україні і встановила, що все більше громадян воліють купувати імпортні товари.

  9290_online1-723x2_c.jpg (35.45 Kb)


  Протягом останнього року кожен другий українець купував імпортну продукцію, а 45 відсотків заявили, що не купували такі товари.

  Решта 5 відсотків не змогли згадати, чи були серед їхніх покупок імпортні товари. Слід зазначити, що в порівнянні з травнем 2016 року в настроях і перевагах українців відбулися суттєві зміни. Так, якщо в 2016 році розрив між купували і не купували імпортні товари становив 18 відсотків в користь не купували імпортну, то зараз вже відзначається переважання (+5 відсотків) купували імпортні товари. Примітно і те, що якості імпортних товарів довіряють більшою мірою молоді українці.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україною "гуляють" фальшиві долари

  Чим старше вік респондента, тим частіше він заявляє, що вважає за краще вітчизняну продукцію. У віковій групі до 25 років в два з половиною рази більше тих, хто вважає за краще імпортні товари, а в групі старше 60 років - в два з половиною рази більше тих, хто купує вітчизняну, а не імпортну продукцію.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми